Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk babalátogatóba,...

Mit vigyünk babalátogatóba, plédet vagy törölközőt?

Figyelt kérdés
Melyikből jön jobban, ha esetleg tőbbet is kapnak?
2016. jún. 11. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Mindegyik jó, de törcsiből sose lehet túl sok és nem kötött évszakhoz sem, mint a vékony pléd, vastag pléd. Kapucnisat vegyetek, én azokat nagyon szeretem. :)
2016. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Ezek kozul szerintem is a torcsi, viszont ha mason is gondolkodsz, akkor lepedo is jo dontes 😁 Legalabbis az en babam neha ugy bekakil, hogy a lepedo is kakis lesz, ugyhogy kell egy par ide..:D
2016. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
61%
vagy textil pelenka... nekem abból nem volt sose elég :D
2016. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Én törölközőnek jobban hasznát venném:)
2016. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Hm...Szerintem a legjobb ha megkérdezed. Én pl vettem eleget plédből is (5 db) meg törcsiből is (3 db), egyikből se kéne több. Visoznt elpedőt csak 3-at vettem (2 ágy van), az kevés volt, vettem még utánba kettőt. Textilpenekából meg előkéből nekem sosem elég, mert elég bukós a baba. És akkor ott a klasszikus ajándék- pelus- régen annyira ingerszegény ajándéknak gondoltam, hogy senkinek nem vettem azt, de most örülök, ha valaki azt hoz. Vagy pl az édes ajándékoknak örülök még, amit nem feltétleül vennék meg, de azért aranyos.

De ha csak a kettő közül kell választani, akkor törcsi, azt sűrűbben kell mosni-cserélni, mint a plédet.

2016. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Lehet más is, köszi a tippeket, válaszokat. :)

Nem nagyon tudok velük beszélni, külföldön laknak, 2-3 hetes reakció idő van mindkettőnk részéről, jövő hét végén megyünk.

Lepedőből 1 méret van? Mintás textilpelusokat vettem már, csak még szeretnék mellé valamit. Cuki ajánsék alatt mit értesz, utolsó válaszoló? :)

2016. jún. 11. 21:13
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Pl babanapló, babaálbum, képkeret, mi kaptunk aranyos faliórát a babaszobába, csörgők, alvókendők, ilyesmik :)
2016. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem! Kiságyból van 60*120-as és 70*140-es is, ehhez gyártják a gumis lepedőt, elég kellemetlen, ha pont nem találod el a lepedőméretet. :) Szóval vagy tényleg kérdezd meg, vagy mást vigyél.
2016. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Puha szövet babakönyv 1500.- Rossmann
2016. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

mi mindenkitol kaptunk egy torolkozot, plusz mi is vettunk hármat..igy lett kb. 12-db kapucnis torolkozonk :D (végul szétosztogattam oket)

én speciel egy vékony kis plédnek orultem nagyon, amit a barátnom kuldott. nagyon praktikus volt, nem is volt olyanunk (csak egy nagyobb vastagabb)

babanaplobol is kaptunk 3-at, azokat is tovább ajándékoztam..és a képkeretet is :S

2016. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!