Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illene elmennem babalátogatóba?

Illene elmennem babalátogatóba?

Figyelt kérdés
Az évfolyamtársam szült nemrég, akinek voltam az esküvőjére. 5 évig tanultunk együtt, de sosem voltunk azok a nagyon jó barátnők. Inkább azért hívott meg, mert sokat segítettem neki az évek során. Azóta szinte semmilyen kapcsolatot nem tartunk. Névnapi, szülinap üdvözletet küldök neki, ő azt sem. Szerintetek illene mennem?
2016. júl. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, fölösleges. A köszöntőket is felejtsd el, ha ő sose viszonozza.
2016. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát jóóó kérdés...én nem mennék..Ha nem reagál semmire akkor nem igazán akarja tartani a kapcsolatot veled..Viszont..az is lehet, hogy szeretné csak van más fontosabb dolga is..Te ahogy érzed..De egyáltalán miért fordult meg az agyadban, hogy el kellene? Ahh szerintem nem kell elmenned.
2016. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert vannak más évfolyamtársaim, akik szintén voltak a lagziba és ők mennek. Ezért gondoltam, hogy majd csak én leszek az, aki nem mentem...
2016. júl. 3. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A mi lagzinkba sokan voltak..negyede nem jött el babát nèzni... Nem is bánom.

Ez nem egy szabály h aki a lagzin volt, annak jönnie kell.

Nálunk közeli rokonok, keresztszülők se viszik tulzásba a látogatást pedig messze se laknak. Ha mi arra járunk,találkozunk ès ennyi

2016. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!