Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket ez hogy érintene...

Titeket ez hogy érintene (pucér kép)?

Figyelt kérdés
Másfél éves lányommal most hogy nagy meleg van gyakran járunk a városhoz tartozó szabad strandra. Eleinte próbáltam, hogy legyen rajta kisbugyi vagy úszópelus, de állandóan ki be mászkál a vízből, a vizeset meg nem hagynám rajta, meg amúgy se tűri meg magán, amint van lehetősége lerángatni magáról meg is teszi. Szóval már egy ideje pucérkodik ott, de nem tűnik ki, mert egy csomó kisgyerek van ott pucéran. Van a városunknak egy honlapja, ahol helyi képeket raknak fel rendezvényekről vagy csak a sima hétköznapokról. Nekem be se volt lájkolva az oldal, nem is szoktam nézni, de pár napja szólt anyósom, hogy nézegette az oldalt és látott a lányomról is pár képet. Azokkal semmi bajom, ahol valami rendezvényen fotózták le, nagyon aranyos képek, igazából még örültem is neki. De volt fönt egy fotó a standolásról, ahol ugyan oldalról fotózták így csak a pucér feneke látszik, elölről semmi, de akkor is kicsit fura, hogy kérdés nélkül fölrakták. Anyósomnak is fura volt, kérdezte is, hogy láttam-e mikor fotózzák vagy megkérdeztek-e róla. Nem, nem is vettem észre és nem is szóltak. Nem tudom hogy álljak hozzá, mert igazán nem látszik semmi, meg tényleg aranyos kép róla, ahogy látszik hogy élvezi a strandot, de azért szólhattak volna, hogy fotóznak. Ti mit szólnátok ehhez? Nem vagyok felháborodva vagy ilyesmi, de azért kicsit fura.
2016. aug. 3. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Azt gondolom, hogy nem normális, hogy pucéran strandol. Ezek után nem reklamálhatsz, hogy miért fotózták le. Mert az normális, elfogadható, hogy több száz ember látja a lányod a strandon pucéran, de az már más, ha képet is csinálnak róla? Előbb kellett volna gondolkodni, nem a kifogásokat keresni, hogy miért van pucéran.
2016. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nyugodtan írj neki egy mailt, hogy szedjék le a képet...

Nálunk a strandon ki van írva, (hosszú volt a sor így kiolvastam minden tacepaót :) ) hogy honlapra készülnek fotók, és a belépessel hozzájárulunk a közlèshez vagy valami ilyesmi.

2016. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem engedném pucéran rohangálni. Ennyi. Így utólag meg leszedetném a képet és tanulnék az esetből, ha előre nem tudtam gondolkodni.
2016. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Valahol értem a problémádat (én sem szeretném, ha a gyerekem pucéran virítana, vagy egyáltalán bárhogy a facebookon), de onnantól kezdve, hogy egy szabad strandon pucéran fürdik a gyermek, semmivel nem furább, mint furának érezni a helyzetet :)


Ha zavar, szerintem szólj, hogy nem szeretnéd ott látni, de kifejezetten következetlen hozzáállás.

2016. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Nos, miután kozteruleten az fotó, aki akar és azt amit vagy akit akár, semmilyen jogod nincs hozzá, hogy leszedesd a képet. Ahhoz viszont van, hogy a gyerekre fürdőruhát adj. Tudod, egyrészt te vagy a felnőtt a gyerek pedig azt kell hogy csinálja, amit te akarsz, másrészt meg létezik egyrészt fürdőruha, amit nehéz levenni
2016. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
A megoldás úgy hangzik, hogy "nem veheted le magadról a fürdőruhát, ha megteszed, megyünk haza". Mivel te vagy a felnőtt, te irányítasz. Nem a gyerek.
2016. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon szégyellném magam, hogy meztelenül hagytam.

Te is ruha nélkül voltál?

2016. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt, hogy más mit gondol erről, ezért nekem esni? Nem vagytok kicsit frusztráltak?

Amúgy engem nem borít ki annyira, mint titeket, egy kicsi gyerek pucérsága. Csak a képről kíváncsi voltam véleményekre. Nálunk nincs kiírva, hogy fotózhatnak honlapra, de most már ezt is tudom.

2016. aug. 3. 14:58
 9/15 A kérdező kommentje:
Felnőttként nem fürdök ruha nélkül, de kicsi gyerekként én is pucéran strandoltam, ha ez volt a kérdés. És nem, nem zavar így utólag.
2016. aug. 3. 14:59
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez szerinted frusztráció? És ha egy beteg ezt a képet nézegeti esténként??? Belegondoltál?
2016. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!