Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes újszülöttnek több...

Érdemes újszülöttnek több éves korig jó etetőszéket venni? Használ valaki Stokke Tripp Trappet?

Figyelt kérdés

Van a Stokkének ez a széke: [link]


Tetszett a boltban nekünk és a videó sem rossz. De nem hülyeség több évre szóló dolgot venni az amortizáció miatt? Ez a szék babakortól használható különböző részekkel kiskamasz korig, ha jól látom.



2016. aug. 5. 20:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10: igen, ehhez is van az az autós hordozó szerű ülés, az az, amit mondtam, hogy első naptól lehet használni.
2016. aug. 6. 06:41
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus, asztalos a férjem, ezt legalább hússzal olcsóbban megoldja, ráállítom a sorozatgyártásra :)
2016. aug. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam még ezzel az etetôszékkel, de nagyon megtetszett! Szerintem nagyon hasznos, főleg, hogy többfunkciós, és ha nagyobb lesz a gyerek akkor megfelelő magasságban tud veletek ugyanúgysz étkezőasztalndl enni, ezért nem is kérné szerintem, hogy olyan székre ülhessen amilyenen ti, mert ez kényelmesebb is neki, plusz nincs "elszeparálva" tőletek ebéd közben, mert nem fér oda az etetőszék, vagy mert nem jó a magassága. Meg is mutatom a férjemnek ha hazaér :D
2016. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12:akkor hajrá!már csak egy világméretű brandet és minőségellenőrzést kell hozzá kiépíteni!:))
2016. aug. 6. 19:44
 15/18 anonim ***** válasza:

Rengeteg eladó van, alig használt állapotban, mindenki 'dobja" egy éves kor körül, ugyanúgy ahogy a Stokke Xplory-t is.

Én egy másikat vettem, Peg Perego Tatamia, nagyon drága volt és kb másfél éves korig használtuk örültem hogy eladtam. Ülésmagasítóval ül oda, ahova mi is. Egyáltalán nem akar a 2 évesem sem etetőszékben sem egyéb babáknak kitalált székben ülni- közölte hogy ő nem baba :)

Szerintem ne vedd meg, vagy vegyél 'használtat"- bár azt is sokkal drágábban próbálják meg elsózni mint amennyi a reális ára lenne miután kihoztad a boltból. Egy 5-6 éves soha nem fog ezen a kényelmetlen faszéken ücsörögni egy percig sem.

Ez csak a cég szlogenje", hogy eladhatóvá tegyék, azon kívül egy barátnőm mutatta hogy minden apró kiegészítőt vagyonért adnak hozzá, és hogy egy apró csavarral kellett a hámot felrakni minden egyes etetésnél és hogy a végén megőrült tőle.

Az én Tatamiám sem volt olcsó a maga 83 ezrével, de arra a másfél évre megkönnyítette a dolgomat, mivel nekünk egybe volt a konyha az étkezővel és még egy nagy nappalival is. Könnyen gurult, halkan, teljesen dönthető volt, újszülött kortól használható. Ez a Stokke ez akkor használható újszülött kortól ha az 55 ezres székre veszel 55 ezerért egy babatartót.

Tényleg nem akarok kötekedni, sem xarrágónak tűnni- abszolút sokat költöttünk a babára, de soha nem venném meg.

2016. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14, felesleges, szerencsére sok szülő van, aki nem a névre utazik...
2016. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem bloom fresco loft volt 5 éve kb. Szerettem mert dönthető volt teljesen. Ez alapvetően egy designer etetőszék pedig utána gyerek szék lehetne belőle. Magasságát lehet hidraulikusan állítani és teljesen körbe lehet forgatni. Viszont nehezen tudott belemászni kb 3 évesen pedig akkor már igényelte hogy egyedül felmászhasson. Lecseréltük egy külföldről beszerezhető moizi etetőszékre ami alapvetően hasonlít a stokke-ra kicsit csak inkább dedigner mintsem praktikus. Sokkal szebb a formája de nem lehet se dönteni se semmi egyéb. Viszont 5 évesen pont jó a magassága kényelmes és passzol az étkezőbe.
2016. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nalunk nagyon bevalt a Stokke tripp-trapp. A nagyobbik fiamnak 5 evesen vettem egy hasznalt szeket, imad rajta ulni az asztalnal. Sokszor azon ulve autozik, rajzol. Mivel allithato, a gyerekkel “novekszik” a szek is, kenyelmes, ergonomikus es konnyen tisztithato. Nekem mint butordarab is tetszik, bukk szinut valasztottam. A 10 honaposunknak is vettem most egy hasznaltat, babaulessel egyutt, o is nagyon szereti. Rettenet draga, de igy neten ki lehet fogni olyan aron, mint egy muanyag etetoszeket. Megeri.
2018. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!