Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám leesett az...

6 hónapos babám leesett az ágyról. Nem lesz baj?

Figyelt kérdés
A nagyágyra letettem aludni körbaraktam az ágyat párnákkal, amig èn kiszaladtam a konyhába most tanul mászni. Annyit hallottam hogy sir, èn meg beszaladtam a szobába ès láttam hogy a földön van hason kb 1 cm vastag a szönyeg amire esett. Amikor felkaptam mèg egy picit sirdogált de utána mosolygott. Csináltam neki táoszert azt meg is ette. Sèrülèst nem látok sehol, a fejèn se, kutacsa rendben. Ilyen mèg nem törtènt nagyon meg vagyok ijedve

2016. aug. 8. 08:40
 1/7 anonim válasza:
53%
Természetes az ijedtséged. Szerintem semmi baja nincsen. Ha pakettára vagy járólapra esett volna, az keményebb (szó szerint is) , de ha nem sír, nem fáj semmije, szerintem nincs baj. Persze, megmutathatod a dokinak, végigtapizza, hogy fáj-e valamije.
2016. aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Èn megnèzetnèm 6hónapos nagyon kicsi.
2016. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a fiam 6 hósan ugyan így (körbe raktam a nagy ágyon, aludt, fél percet voltam kint, mire visszaértem hason a földön sírt) leesett, azt hittem, hogy ez is csak velem fordulhat elő. Ennek már 3 éve, azóta millió ugyan ilyen kérdést láttam már itt, szóval megállapítom, hogy kb minden második anyuka így jár. :)

Figyeld őt egy napig, ha hányna, ha többet sírna mint szokott, esetleg elájulna akkor azonnal orvos. Általában nem szokott ebből baj lenni, ne aggódj.

2016. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 hónaposan leesett a lányom az ágyról, 50 cm magasról. A neten találtam egy listát, h mit kell ilyenkor megvizsgálni rajta.

Ha felsírt, az jó dolog. Ha ébren esett le, az is, mert ébren lévő gyerek tudja tompítani az esését, védekezik ösztönösen. Az alvó meg csak rápuffan a padlóra.

2016. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felhivtam a dokit, nincs semmi baj :) de most meg igy is èn vagyok a felelőtlen rossz anya hogy mèrt nem a kiságyba raktam. Aludt nem gondoltam volna hogy álmában is kèpes elmászni, de most először ès utoljára megtörtènt..
2016. aug. 8. 12:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Ès nagyon is bánt a lelkiismeret a törtèntek miatt :(
2016. aug. 8. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babàm is pont lepottyant 2 hete a nagyàgyról, akkor 5 hónapos mùlt. Èn ráadàsul ott ültem vele ès nèztem, ahogy próbàlkozik kúszni ès màig se èrtem hogy, mert mèg vagy 30 cm volt mögötte, de egyszercsak hirtelen egy màsodperc alatt lepuffant. Ràadàsul parkettàra. Hasra esett szegènykèm, kiterült, mint egy kis bèka. :( volt nagy sírás persze, de szerencsère 2 perc múlva màr mosolygott. Nagyon megijedtem, de figyelgettem utàna, ès szerencsère nem lett semmi baja. Azèta èn is mindenkitöl ezt hallom, hogy ez szinte mindenhol elöfordul. Söt, gyakran a pelenkàzóról esnek le babàk. Na, ott màr mondjuk egy percre se merek elfordulni.
2016. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!