Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire szoktál ideges...

Mennyire szoktál ideges lenni, ha sír a babád?

Figyelt kérdés

Engem nagyon "zavar", ha sír, egyből odamegyek, felveszem. Ha 5-10 percig sír, felmegy a vérnyomásom, kiborulok. 15 perc sírás után pedig van hogy én is sírni kezdek. A férjemet totál nem idegesíti a babasírás, ő teljesen nyugodt tud maradni.

Egyébként nem sír sokat a babám, csak amikor álmos és nehezen tud elaludni-


2016. aug. 8. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam megszületett és egyébként is minden újdonság volt, akkor engem nagyon kikészített a baba sírás, főleg azért is mert a fiam hasfájós volt, ezáltal fél napokat egybefüggően végig sírt. Amikor elmúlt a hasfájós időszak akkor már nem sírt sokat de az is idegesített, volt hogy én is sírtam vele. Most 3.5 és 2 évesek a gyerekeim, ha tényleg sírnak az nem zavar, azonnal megyek és nézem mi lehet a baj, viszont az állandó visítástól (egyik elveszi a másik játékát, egyik megüti a másikat) fél perc után eldurran az agyam és fél nap után már dühöngök mint egy őrült. :D Én egyébként is fejfájós vagyok, az ilyen éles hangoktól úgy érzem, mintha valaki kalapáccsal verné a fejemet, szerintem én ezért is vagyok feszült tőlük.
2016. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Semennyire. Megnézem, hogy van-e valami baja, ha nincs, hagyom sírni. A legrosszabb, ha ilyenkor felveszed, mert hozzászokik, és állandóan hordozgathatod Egy kis sírás nem árt neki..
2016. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is "immunis" lesz erre egy idő utan az ember..elsore nagyon nehéz,aztan szepen lassan az élet része lesz..az enyemek 2.5 es 5 evesek,ugy vagyok,mint az első,az igazi sírás abszolút nem zavar,megvigasztalom...a hiszti,visitas az mar mas tészta,de azt is egyre jobban viselem:)))
2016. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy csak álmos, akkor miért borulsz ki? Hiszen nincs semmi baja, nem fáj semmije...


A mienk sokat sír, ha valami megoldódik, mindig jön valami új, ami miatt megint nem tudjuk, hogy mi lehet az oka... Na hát kb. az első héten voltam ideges, azóta csak simogatom vagy paskolom a hátát és unatkozva várom, hogy abbahagyja végre...

2016. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első babám sírása nem kifejezetten idegesített. Természeten nem hagytam üvölteni, de nem volt idegesítő. A kisebbik olyan frekvencián üvöltött, hogy kb 2 percig bírtam, utána kiságyastól kivágtam volna a teraszról legszívesebben. Hálistennek már 6 éves és leszokott róla :)
2016. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon. Sokat is sírt mert nagyon hasfájós volt, fél óra sírás után már teljesen ki voltam készülve pedig gyakran ettől hosszabb ideig tartott. A férjem se kezelte jobban. Már most 10 hónapos és nem készít ki a sírás, (még) nem igazán hisztizik de ha valami baja van is gyorsan meg szokott nyugodni úgyhogy alig sír. Max kiabál ha valami nem tetszik neki.
2016. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elején zavart. Hasfajos volt,sírt allandoan. Ideges voltam tole, szorongtam de nagyon...düh rohamokat is kaptam (természetesen nem rajta vezettem le ,hanem minden mason a masik szobában). Ma már nem zavar, nagyobbacska nem sír mar annyit.
2016. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!