Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a pelenka, ami...

Melyik az a pelenka, ami tényleg kibír egy éjjelt, átázás nélkül?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 08:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Libero nálunk is átázott, csak a pampers premium care vált be!
2016. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én babydream-eset(rossmann), és babylove-osat(dm) használok, attól függ épp merre járok.

Mind a 2 kibírja rendesen a kezdetektől. Viszont volt kb 2x1 hét eddig a 1,5 év során, mikor rendszeresen átázott reggelre. Rejtély, mert nem egy csomag pelenkához köthető, hogy hibás lenne...

2016. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A fiam notorikus éjszakai kipisiló-átázó volt, aztán rátaláltam az Aldi pelenkájára, az nagyon jó volt de asszem az csak 5-ösig van, utána Liberora váltottunk, imádom, szuper pelenka. Éjjelre általában egy számmal nagyobbat adok rá. Mindkét gyerekemnél ezek jöttek be.
2016. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is a tuti tipp a Pampers Premium Care - nem olcsó, de éjszakára én szívesen adtam rá, a tapintása is finom, olyan hosszú időre kényelmesebb is lehet.


Viszont ami árban sokkal kedvezőbb, és nekünk nincs rá panasz, az a Tesco Loves Baby pelus - magas a dereka és bírja a strapát :)

2016. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pampers, Libero, most Babydreamot használunk, de a Babylove is bírja.
2016. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyi idos, mit eszik, es milyen a produktum? Amig csak szopik es kaki is este addig nem fogja kibir a legszuperebb pelus sem. Mindig at fog azni es ki fog folyni. Ha mar szilardabb a kaki akkor mar barmelyik jo ami nem a parszauas olcso kategoria. Bar meglepo, de neha ki lehet fogni abban is a jot. En pl sokaig a tescos szivest hasznaltam, de moatanaban kipattog tolle. Igy inkabb pempers, dobozos, mert a tobb olcsobb es ritkabban kell venni a 100-120 db eleg 1 honapra.
2016. aug. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bocsanat! Telefonrol irok. :(


Azt kihagytam, ha csak pisil este az is valtozo. A fiam pl van, hogy nem pisil este 1-2 nap, vagy csak minimalis, aztan kovetkezon majd atazik. Szoval ezt igazan neked kell kitapasztalni. Erdemes kis csomagot venni, akkor ha nem jo nem bosszakondsz annyit.

2016. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!