Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludta át babád az...

Mikor aludta át babád az éjszakát? Melyik lehet a legkorábbi időpont?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból kérdezem, hogy szerintetek melyik az a legkorábbi időpont (hány hetesen)amikor már átaludhatják az éjszakát.Tudom h szélsőséges nagyon.Nekem 1.gyerek fél évesen,2.gyerek 5 hetesen átaludta.
2016. aug. 9. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan vannak olyan babak, akik akar mar egy hetesen is atalusszak az ejszakat. Az enyem csak 1 evesen aludta at. Meg vegulis relativ ez is, nekem az ataludni az ejszakat azt jelenti, hogy alszik reggel 7-8ig, masnak meg mar a hajnal 4 is azt jelenti. Bar mi elegge keson fekvok vagyunk.
2016. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pici babaként nem hagytam mert korházban mondták max 4 orát aludhatnak huztomban evés nélkul.

De amugy is óramű pontosan aludt kelt.

4 honaposan kezdte átaludni 50%-ban.tehát kb este 10-től reggel 5-6-ig sacc.

2016. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó kérdés, de gondolom, elég hamar megtörténhet ez. Anyám mesélte, hogy én pár hetesen átaludtam az éjszakát, ez a fogantatásom után kb. 8 hónappal volt... Ezt elég korainak vélem :D
2016. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mienk egyhetes volt, de a vedononk szerint az altala tapasztalt atlag a 3 honapos kor. Aztan nem tudom, mi az orszagos minta. Erdekes, amit az egyik valaszolo irt arrol, hogy keltette a gyereket. A neonatologus es a korhazi gyerekorvos is a lelkunkre kototte, hogy ha nem kel magatol ejjel, nem teremtjuk meg az igenyt az ejjeli evesre, nem keltjuk fel
2016. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt mikor kezdte úgy hogy este 10 fél 11től reggel 6-7ig. Majd szèpeb kitokta 8- fèl9ig. Mai nalig 8-9 között kel, de fél 10kor alvás van. Barátnőm kislánya is 2 hónaposan kezdte; most 3 hónapos, pont ma mondta hogy 11 órát aludt előző este.
2016. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első 4 hónaposan, második 2 hónaposan.
2016. aug. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónaposan, a második 2 éves és még csak 5x sikerült legalább 6 órát aludnia egy huzamban.
2016. aug. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8 hetes korától aludta át a fiam az éjszakát.
2016. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is 1 hetesen :) Nekem is azt mondta a gyerekorvos, ha normál ütemben hízik eszembe se jusson felkölteni éjszaka, hagyjam őt is és magamat is pihenni :)
2016. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Születése óta átaludta. Ez 7-9 órát jelent nála. Most 5 hónapos.
2016. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!