Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a legkorábbi időpont...

Mi az a legkorábbi időpont amikor vissza mennétek dolgozni?

Figyelt kérdés

Egy régi német ismerősöm, akivel az előző munkahelyemen együtt dolgoztam ajánlott egy nagyon jól fizető állást. Most 5 hónapos a babám és nem tudom mit tegyek. Májusban kéne kezdenem 4 órában, aztán szeptembertől teljes munkaidőben. Nem ilyen rövidnek képzeltem el a kislányommal töltött időt, de a pénz ugye nagy úr.

Ti mit tennétek? Ha elvállalom hova adjam a kicsit addig? Bölcsibe, baby-sittert fogadjak vagy van más megoldás?


2010. jan. 25. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

pont a napokban jelentettem ki, hogyha az ölembe hullana egy nagyon jól fizető állás, egy percig nem gondolkodnék rajta.

10 hónapos a babám, egyébként 2 éves koráig szándékozom itthon lenni vele, de ő nem az az anyás típus, bárkivel jól érzi magát, és egyáltalán nem lenne baj, ha egy ilyen korú gyerek hamar megtanulna "szocializálódni". vannak bölcsik, napközis játszóházak, szét kell nézni. sok sikert!

2010. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Én mindenképp itthon maradok 2 évig. Nekünk is nagyon kevés a pénz, de ezt az első két évet soha nem tudjuk bepótolni. Ez csak a mienk a babával és még ez is kevés. Nekem is vannak kolleganőim, akik az alig 6 hónapos babájukat hagyták otthon idegenekre, bébiszitterre vagy bölcsibe, hogy visszamenjenek dolgozni. Pedig nekik nem a pénz miatt kellett, csak a karrierjük miatt.
2010. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Én szeretném kihasználni, hogy a 4,5 hónapos babámmal három éves koráig itthon maradhatok.Közben valamikor jöhet a kistesó, de csak ha elmúlt két éves.Nagyon kevés a pénz, főleg az utolsó évben, de ezek az évek a legfontosabbak a későbbiek szempontjából.

2010. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Az én ismerőseim körében, akik hamar mentek vissza dolgozni, inkább az unalom dominált, amit meg is magyaráztak, hogy kell a pénz. Tényleg annyira kell az a pénz??? Nekem a pici fiam kell. Néha sok és kiborító, de inkább felemelő a vele töltött idő. Felsővezető voltam 4 évig, mégis az otthonomra vágyom és nem az íróasztalomra. Dolgozhatok még eleget a nyugdíjig, igy szépen ki is bírom itthon, amig lehet.
2010. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4,5 hóa a fiam, és úgy tervezzük, h maradok vele itthon 3 éves koráig.esetleg akkor mennék vissza, ha nagyn nem bírnánk anyagilag. de én nagyon szeretnék vele itthon maradni. Sztem még az a 3 év is kevés....
2010. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

leghamarabb 2 éves korában, de csak azért, mert muszáj.


biztos nem mennék a helyedben, ilyen pici baba mellett.

mi is kevés pénzből élünk, és van hitel is, de be lehet osztani.

2010. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem most 16 honaposa fiam,szeretme negyondeha lehetne én mennék.Söt már mentem volna 1éves korában is,ha kaptam volna egy jo ajánlatot,nekem hiányzik hogy emberek közt legyek és szerintem a fiamnaksem ártana ha hasonló korú gyerekekkel lenne!
2010. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

2 éves korában megy bölcsibe.

Nem unatkozom egyáltalán viszont 2 év után már egyáltalán nem tudnánk megélni abból 25.000ftból.

2010. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sajnos van amikor a pénz az úr.Én is ugy tervezem hogy 2 évesen beadom bölcsibe.Mert van amikor annyira kevés a pénz,hogy lehetetlen beosztani,hacsak a férjed nem keres havi 300-t.
2010. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2 évesen.Jöhetne a férjemnek valami jó állás.Akkor tovább babáznék.
2010. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!