Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 2-3 napja olyan...

Mit tegyek? 2-3 napja olyan feszült vagyok, hogy majd felrobbanok.

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám, és ez alatt az idő alatt jó formán ki se lépek a házból, csak ha sétálni megyünk. Csepelen lakunk albérletben, alig ismerek valakit, csak a munkahelyemről a volt kollégákat, és természetesen ők nem érnek rá velem trécselni, pedig néha olyan jó lenne valakivel néhány emberi szót váltani. Apa meg éjszaka dolgozik, d.e meg természetesen pihen. Nem akarom a kislányomon levezetni, mert őt imádom, de ez már néha őrjítő.
2008. szept. 30. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a nagyszülők vidéken laknak: Borsodban, és Szabolcsban. Az apa még fél 2-től dolgozik éjfélig, 1-ig.
2008. szept. 30. 14:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha valamennyit segít akkor nekem írhatsz emailt, mert én is így vagyok sokszor, hogy már azért vagyok feszült mert nincs kivel megosztanom az érzéseimet, vagy amit éppen akarok elmondani, mert akkor horribilis telefonszámlám lenne! A net meg egész olcsó! Ha akarod levelezhetünk!

Én kalocsán élek, hát én se tudok átnézni hozzád csepelre, de ha segít írj néha és dumcsizhatunk ha neked megfelelő! Amúgy meg Pesterzsébetről költöztem Kalocsára, így nekem sincs túl sok ismerősöm, egy cipőbe járunk!

Csepelen nincs kismama klub ahova eljárhatnátok a babáddal, mert halottam hogy pesten működnek ingyen és ott biztos találnál csepeli kismamát akivel lehet, hogy eltudnátok beszélgetni találkozni meg ilyenek!

Remélem tudtam valamennyit segíteni!

Boldog babázást kíván 4 hónapos anyuka!

2008. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon ismerős és gyakori probléma az anyukáknál. Azt tapasztaltam, hogy nagyon kevesen vallják be, még önmaguknak is, mert attól tartanak, hogy akkor nem tartják őket jó anyának.

Több ismerősöm van, aki inkább magába folytotta, de meg is látszott utána rajta.

Nekem az a véleményem, hogy ilyen esetben mindenképpen meg kell keresni a megoldáést arra, hogy az anyuka kicsit ki tudja szellőztetni a fejét, legalább hetente kétszer. Nem tudom, hogy a férjeddel tudtok e a beosztása ellenére olyan időpontot találni, akár szokatlan napszakban is, amikor te kicsit kikapcsolódhatsz. Szóba jöhet a környéken élő idősebb néni, aki pár órát kevesebb pénzért is elvállalná a babát. Érdemes erre áldozni, még ha szűkös is a keret rá, mert tapasztalatom szerint nagyon megtérül!

Talán a férjeddel is kellene erről beszélned, ha még nem tetted. Ők ugyanis nem értik, hogy ilyenkor mi is a baj, mert az ő életük nem egyhangú. Ezért sokszor természetesnek veszik, azt, hogy otthon van az anyuka és mi baja lehetne?

Hiszen még dolgoznia sem kell!

3 gyerekes anyuka

2008. okt. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!