Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenézyben könnycsatorna átmosás?

Kenézyben könnycsatorna átmosás?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla? Hogyan történik, hogy viselte a baba? Hogy oldottátok meg, hogy nem ehetett 2 órával előtte?
2016. aug. 11. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne csináld,minket legalábbis lebeszélt a gyerekorvos,és nem bántuk meg.

azt mondta,hogy mindenképp kinövi,felesleges kínzás.

mi csepegtettük neki amikor csúnyább volt pár napig,aztán szünet.

1 éves korára elmúlt

2016. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Én is csepegtettem neki, addig jó volt, de hogy abbahagytam megint kezdi a váladékozást. Sokat gondolkodom a dolgon, nem tudom mi tévő legyek. Az biztos,hogy nem szívesen tenném ki ennek.
2016. aug. 11. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A lányomnak is elmúlt 8 hónapos korára. Neki nagyon ronda volt, a szemcsepp se nagyon segített. Aztán egyik napról a másikra meggyógyult. Pedig már a tűt is berendelte a szemész. Várj vele ha nem fáj neki.
2016. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Betu ***** válasza:
A kisfiamnak is szuletesétől volt könnycsatorna szűkűlete. Masszíroztam neki,kamillàval mostam, orvos àltal felìrt szemcseppet cseppegtettem neki, felforralt majd lehűtott vízzel àpoltam és sokan kinevettek, de mivel ezek közül semmi nem vàlt be anyatejjel àtitatott vattàval kenegettem. 6 hónapos volt majdnem amikor elmúlt. Azóta semmi baja gyönyörű vàladékmentes a szeme.😊
2016. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtátok a tapasztalataitokat!
2016. aug. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!