Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó lesz ez a ruhaösszeállítás...

Jó lesz ez a ruhaösszeállítás első szülinapi fotózásra?

Figyelt kérdés

Ezt a kis szoknyát gondoltam,és csináltattam egy ehhez hasonló bodyt is.Nem szeretnék ilyen minden pink habosbabos fotókat.Viszont pár ember leszólt,hogy de úgy a legcukibb ha rózsaszín kis tüllbe van stb.,mert így olyan egyhangúak lesznek a képek,ha ilyen egyszerů színeket adok rá.Ettől függetlenül ebben lesz,csak érdekelne,hogy szerintetek milyen.A háttér türkiz és rózsaszín lesz(ez a párosítás a kedvencem,a szobája is szürk-türkiz-rózsaszín)

[link]

[link]


2016. aug. 12. 11:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos, csinos.


Hozzám a színes dolgok közelebb állnak, de ez csak szubjektív vélemény.


A ruhák összepasszolnak, csinos lesz a kiscsaj.

2016. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Jajj nekem nagyon tetszik,jó választás! :)
2016. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkit felppntoztam.Örülök,hogy a többségnek azért tetszik :)
2016. aug. 12. 11:55
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is tetszenek :)
2016. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos aranyos lesz benne, de a legfontosabb, hogy neked megfeleljen és olyan képek legyenek, amit szeretnél.

Nem mindenkinek az ízlése egyforma.


Normális ember nem fogja leszólni a képeket, csak mert ő más ruhát adott volna gyerekére, mert amúgy is a babát kell nézni rajta. :)

2016. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a két ruhadarab nem illik össze, a pöttyös a feliratossal. És a bodyn a "one" felirat az "igazit" jelenti így Ámor nyilával együtt, nem pedig azt, hogy "egy éves lettem". Persze, hülye volt, aki ilyet nyomtatott egy bodyra, de attól még nem kell megvenni.
2016. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2016. aug. 13. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!