Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes, hogy egész nap a...

Természetes, hogy egész nap a purcival jön kis kaki is?

Figyelt kérdés
8 hós, kb 4 hete van ez..Azelőtt 1x kakált reggel és kész. 4 hete kapott antibiotikumot, azt hittem, hogy attól van az, hogy a purcival jön egy kis kaka is..De ez van már azóta..kakál és aztán ahányszor purcol annyiszor kakál egy keveset, mondhatni 10x pelust azért cserélek mert purcival jön egy kis kaki is.. Hozzátáplás: délelőtt gyümölcs, délután meg kóstolgat ezt azt, de minden nap másat, tehát attól sem lehet..Foga bújna és attól van ez? Vagy egyálalán természetes ez??
2016. aug. 16. 21:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem.
2016. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
:( Tehát akkor senki babája nem volt igy?
2016. aug. 16. 22:27
 13/17 A kérdező kommentje:
Én se tartom amúgy ezt természetesnek..egy ismerösőmet kérdeztem és ő azt mondta, hogy náluk is volt ilyen..Na most akkor ezért kérdeztem, hogy hátha itt több ember irná le a tapasztalatát
2016. aug. 16. 22:28
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem termeszetes! Amugy milyen a szeklete? Mindig hig? Vagy hogy? Egy nap egyszer kakil rendes adagot utana aprozza? Vagy nincs rendes adag csak nyomokban tartalmaz kakat a pelus?
2016. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%

Kapott probiotikumot az antibotikum után?

Ha a gyógyszer óta van ez akkor a probiotikum rendbehozná szerintem.

2016. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem sem normális. Mindig azt vedd alapul, hogyő egy kis ember.

Ne ismerősökkel beszèlgess róla, hanem a gyerekorvossal,pláne ha hetek óta tart.

2016. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk 2 hétig tartott, másfél hét után lecseréltem a normaflore-t protexin restore-ra és hamar rendeződött. Adsz probiotikumot?
2016. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!