Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom arcán mitesszer...

Kislányom arcán mitesszer jelent meg. Érdemes valamivel bekennem vagy magától el fog múlni?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom, az arcán mitesszer van, körülötte szürke folttal, ami tapintásra kemény. Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 21. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj vele, majd elmúlik.
2016. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban miteszer az nem múlik el,csak betokosodik,és problémás lesz.Ha tuti miteszer,akkor óvatosan kinyomhatod,nem fog neki fájni,az én kislányomnak aki már 5 éves jó néhányat kinyomtam (tiszta kéz,tiszta bőr stb stb alap)
2016. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt kettő kb 4-5hónaposan,én se nyúltam hozzá, aztán egyre gyulladtabb lett, míg meg nem untam és kinyomtam. Észre se vette, annyira meg volt "érve" hogy szinte kipattant. Semmi heg nem maradt utána.
2016. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!