Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdéssel kapcsolatban kérdések?

Fürdéssel kapcsolatban kérdések?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9,5 hos!

1.Miért nem hajlando egyedül fürdeni?(csak akkor van meg a vizben amikor a növérével fürdik(2,5 éves)de akkor nagyon jol elvannak,pedig egyedül is eljáchatna mert mikor együt vannak akkor is azokat játszák mint mikor egyedül fürdik csak hogy egyedül tiz perc és ordit együtt husz harminc)

Miért akar felállni?nem birom leültetni mert rögtön feláll és akkor fogni kell mert a kádban még nem áll meg magátol

7-kor fürdetünk ez kései?Mindig sir mikor kiveszük és öltözni kell.

Bocs ha hosszura sikerült!!!


2010. ápr. 20. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A 7 óra cseppet sem kései. Talán megszokta hogy a testvérével tud közben játszani és arra vágyik.
2010. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak az állásra reagálnék. 16 hónapos a babám, amióta tud állni (8hó), azóta állva fürdik, azóta kb 1-szer ült le a kádban. Mi megszoktuk, ez van, ha nem ül le, hát nem.

Mi fél 8-kor fürdünk.

2010. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk olyan nincs, hogy nem ül le! Én vagyok a főnök, nem ő!!! Állni baromi veszélyes a kádban, ha nem hagyod neki, nem fogja csinálni.

Valószínü a testvérével jobban szeret fürdeni, ennyi...

Öltözésnél meg lehet még fürödni akar, azért sír. Nálunk is ez volt sokáig...

És mi 8-kor fürdünk, tehát nem késő...

2010. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Álltalában visszaültetem de nem marad és ha hagyom állni akkor is fogom.Csak már kivan a derekam.Van mikor bele ülök én is a kádba és akkor legalább hajolni nem kell.

Kb.husz percig fürdenekHagyam öket tovább?

Nem gond ha együt fürdenek?Mindenki azt mondja hogy pszihés gondjaik lesznek ha együt fürdenek.Mármint felénk minden anyuka.Akinek több gyereke van azt ugy oldják meg hogy addig nem mehet be a kicsi mig a nagy fürdik és forditva.Nekem igy könnyebb mert egyszere ketöt fürdetek.

2010. ápr. 20. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban még egyáltalán nem lesznek pszichés gondok, majd olyan 5 éves kor körül már el lehet kezdeni külön tenni őket, de addig semmi bajuk nem lesz, megjegyzem szerintem utána sem, csak elővigyázatosság. Az "okos" anyukákat meg szard le! Biztos irigykednek, hogy a te gyerekeid milyen jól elvannak. Egyébként meg minden neveltetés kérdése...
2010. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek én is a közös fürdésben.Hiszen ebben a korban a KÖTŐDÉS és a TÖRŐDÉS a legfontosabb.Ha ez megvan nyert ügye van a gyerkőcnek.


Lehet venni tök olcsón,vidám mintás csúszásgátlókat mi olyat használunk és nagyon jó,delfines és van mindenféle

fürdős játék:spriccelő állatkák, üres tusfürdős flakonok...stb. ezekkel általában ülve játszik.

2010. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 3., én a 2. vagyok. Ha ott állok a babám mellett, akkor miért veszélyes, ha áll? Ha lenyomom, hogy üljön, akkor sír, rugkapál,ordít, na az a veszélyes. Ha áll, akkor nyugiban tűri a fürdést. Ő állva szeret fürdeni, és akkor mi van.

Szerintem nem a szülő a főnök, szerintem a gyerek és a szülő egyenrangú.

2010. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2010. ápr. 21. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!