Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor mentek sétálni...

Hogyan és mikor mentek sétálni a babátokkal?

Figyelt kérdés

első babám hamarosan megszületik bármelyik pillanatban jöhet de 15.ére vagyok ki írva.

nincs anyukám se anyósom és a védőnőre se számíthatok nagyon így nagyon kezdő vagyok.

arra lennék kiváncsi ti mikor mentetek először és hogyan sétálni a babával?

illetve a tejcsit vagy tápszert vittetek magatokkal?


2016. aug. 29. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elso januari,cudar ido volt akkoriban.2 hetesen mentunk egy kort a haz korul eloszor.kb 15 perc volt.de elotte par nappal mar feloltoztettem ea "ra"nyitottam az ablakot.

Masodik aprlisi,akkor meg nagyon meleg volt.4 naposan mar atsetaltunk szuleimhez,es attol kezdve minden nap egyre tobbet.2 hetes koraban mar a jatszon voltunk 2-3 orat a naggyal.

A 3. Iden marciusi.1 hetesen vittem le eloszor.csak egy gyors vedonos setanak indult,de aztan 1 ora lett belole.utana mar minden nap delutan vittem a nagyokert oviba suliba,az kb. 1,5 ora gyalog.

2 hetes kora utan mar reggel is vittem magammal.

Mig tartott az iskola igy volt a napi 2 seta.reggel rovidebb,csak ovi,suli,bolt es jottunk haza.delutan hosszabb mert akkor jatsziztunk a nagyokkal.

Ha jo ido lesz akkor 1 hetesen nyugodtan elkezdheted levegoztetni.

Konnyu szulest es jo babazast :)

2016. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja es altalaban nem viszek semmit.

A kocsiban siman durmolt plusz egy orat is,igy volt 4 oram ket kaja kozt.annal tobbet meg nem voltunk soha csak setalni.ha valahova mentunk akkor persze vittem mindent.kaja,pelus,valto ruha...

2016. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kb egy hetesen. Első nap csak kicsit a nyitott ablak mellé tettem, másnak kivittem az udvarra pár percre. harmadik nap postára kellett mennem, vittem magammal, kb. 15 perc volt oda-vissza. Mosndjuk ő tavaszi volt, és akkor hűvösebb colt egy kicsit. Nyilván téli babával megint más. :) Nem vittem semmit arra a kis időre. (Szoptattam amúgy)
2016. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Januári a babám, 2 hetesen a szobában nyitott ablaknál levegoztettem, 3 hetesen mar 15 perces sétára mentünk, aztán egyre hosszabbakra. Aztán naponta kétszer vittem, eves-bufi-peluscsere utan. Jókat aludt mindig a babakocsiban. Nem vittem csak váltó pelust a feje alá (kezdetektől bukós baba volt) így kétszer 1 orat mentem vele míg pici volt.

Nekem sincs semmilyen segítségem. Az első hat hétben csak a baba körül forogtam, rendeltem enni, hogy főzni se kelljen es csak a legszükségesebb dolgokat csinaltam. Pihentem, amíg a pici aludt. Így nem volt olyan veszes, utána pedig megedződtem :-)

Jó babázást!

2016. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!