Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki kipróbállta már az...

Valaki kipróbállta már az Espumisan cseppeket?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ajánlotta, és kipróbálltam. Állítólag a hasgörcsökre van de én nem tapasztaltam, hogy javult volna. Kinek milyen tapasztalatai vannak?
2016. aug. 30. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Először ezt próbáltuk ki, szintén nem tapasztaltunk javulást.

Biogaia, Colief, 1 hós kortól Gripe water. Tejmentes étrend ha szoptatsz, tápszerváltás ha tápszeres. Alkalmanként ha végképp rossz a helyzet szélcső is megoldás. De (a szélcsövet levéve) semmitől ne várd, hogy azonnal hat. Több nap, akár 1-2 hét is szükséges lehet, mire valami beválik. 3 hónapos korban el szokták vágni a hasfájást, türelem!

Nekünk egyébként végül tejallergia és laktózintolerancia volt a gond, a felsoroltak közül nem nagyon vált be egyik se, max volt ami picit enyhítette a gondot, sokáig tartott megtalálni a megfelelő tápszert.

2016. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a drazsét próbáltam ki, de semmit nem ért. Átbszás az egész.

Az IBEROGAST egy fokkal jobb, az bevált.

2016. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem használt, használtuk a sima és koncentrált változatot is, mellette hónapokig a méregdrága Biogaiát is párhuzamosan. Utóbbit elhagyni se mertem, mert mi van, ha még rosszabb lesz... Mindegyik olyan, mintha semmit nem kapott volna a baba. :(
2016. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk se vált be!

Egyedül a jól felhigitott kamilla tea!

Egy két korty!

Sokáig ne mert száritja a beleket!

Nekünk az az egy vált be csak!

Addig hatott az espumisan még nyalogatta!

2016. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be!Infacol jó szerintem, illetve egy ideig a lactose comfort cseppet használtuk ami segít feldolgozni a kajcsit, mert sok babának attól fáj a hasa.Ha orvos felírja 2000.-Ft körül van, ha nem írja fel akkor 5000 felett.
2016. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk se igazán váltak be ezek, csak többet és nagyobbakat böfizett tőle, bukott is nagyokat, rrán, száján spriccelt kifele... Egy ideig enm gondoltam, hogy attól van, de mikor abbahagytuk már kisebbeket böfizett és nem bukott annyit. Nálunk Biogaia segített.
2016. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálunk szinte azonnal hat, 1-2 perc múlva jönnek a szelek, amik kínozták.

de később jöttem rá, hogy vag vízzel hígítsam, vag utána vizet itassak vele, mert úgy tuti hat

2016. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk tökéletesen bevált
2016. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, akkor még megpróbálom egy pár napig ha továbbra sem használ akkor kipróbálok valami mást is :)
2016. aug. 31. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!