Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos a fiam es mi meg...

4 honapos a fiam es mi meg mindig ott tartunk hogy alig tudok fözni meg takaritani. A ferjem meg mar furan nez egy kicsit . Normalis meg ez az allapot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 19:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Hát nagyon hozzászoktattad ehez és egyébként a súlya is túl sok. Valahogy lassan hozzá kell szoktatni, hogy nem lóghat rajtad.
2016. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont 3-4 honapos kora kozt lett konnyebb, amikor elkezdett forogni, es fogni. Le tudta magat kotni viszonylag hosszu idokre, vagy megkertem a 2 nagyobb tesojat, hogy par percig szorakoztassak, amig en bedobtam a mosast, vagy a mosogatot osszekeszitettem. A fozeshez a hozzavalokat mindig elozo nap este, amikor a gyerekek 8 korul lefekdtem, osszekeszitettem, vagtam, apritottam, igy masnak csak bele tettem a konderba rotyogni 😀 Harmadik baba amugy, de talan vele a legnehezebb eddig, o nagyon igenyli az en vagy a noverei tarsasagat. Most mar 5,5 honapos, forogva eljut barhova, es mar kicsit kuszik is, naprol napra egyre jobb, mostmar felfedez, nem igenyli, hogy ott uljek mellette egesz nap, igy sokkal konnyebb. Annyi, hogy mikor szuletett vettunk egy robotporszit, az takarit minden nap, meg mellette en is ramegyek heti 1-2 alkalommal a rendessel. De mint mondtam mar elvan, es nem kell egesz nap cipelgetni, meg foglalkoztatni, mint par hetesen. Na akkor tenyleg szervezni kellett at eletet 😀Alig varom, hogy masszon, menjen, sztem a legjobb korszak.
2016. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

10kiló az nagyon sok 4 hónaposnak, nekem a nagy fiam 1 évsen volt 80centi és 8 kiló és nem volt egy sovány gyerek.

nem csodálom, hogy nem bírod cipelni, szoktasd le róla. biztos ordít, de simogasd, legyél ott vele és 2-3 nap alatt megszokja.

a cicin alvást 2-3 órán keresztül meg szintén megszüntetném, szerintem hízott már eleget ;)

2016. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mem dundi a cunci csak igen gigant :)
2016. szept. 1. 21:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát igen kövér nem dundi. Nem szabad hagyni ennyit cicinlógni.
2016. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem jo hogy azon alszik, de mondom nem dundi, azaz erthetöbben :nem köver. Testtömwgindexe alapjan es a gyermekklinika szerint sem.
2016. szept. 2. 07:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Normalis. Ha nem tetszik a férjednek, csinálja meg ő.
2020. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!