Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nok, anyukak ti mit tennek...

Nok, anyukak ti mit tennek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szoval arrol van szo, hogy vegre szeretnek gyereket, nagy dontes volt de mostanra erzem stabilan azt, hogy ezt szeretnem. A ferjemnek az elozo hazassagabol mar van egy 18 eves fia, es a ferjem hihetetlenul jo apa de ertheto modon nem igazan szeretne tobb gyereket.


Beszeltunk errol es o mar a kapcsolatunk elejen azt mondta, hogyha egyszer meggondolom magam, akkor szoljak es akkor lesz gyerekunk mert o nem akar engem ettol az elmenytol megfosztani, en viszont nem szeretnek kvazi "rakenyszeriteni" valamit amit nem szeretne.


Hozzateszem, imadja a gyereket a gyerekek is ot, neha vigyazunk baratok gyerekeire is....de ugye a sajat az mas.


Most ilyenkor mi legyen? Mondjak le a dologrol es vegyek macskat?:-))Ertem megtenne h legyen meg egy gyereke es fel is nevelnenk es tudom, h imadna es elvezne de nem erzem fair nek vele szemben. Sztem az idealis az, amikor mindket fel ugy erzi h szeretne gyereket es o most van abban a korban, h vegre szabad, utazgatunk es hasonlok...A szuleink mindenben mellettunk allnak, es anyuek nagyon szeretnenek mar egy unokat es lehet rajuk MINDENBEN szamitani.


Anyagilag is rendben vagyunk, tehat fel tudjuk nevelni, el tudjuk tartani de egyszeruen nem akarom raeroltetni. O mi dig azt mndja, h o viszont nem fosztana meg a lehetosegtol, es szoljak es akkor csinalunk egyet.


Ti ilyenkor mit csinalnatok? Barmilyen tanacs, otlet johet, nagyon koszi mindenkinek:-)Ha rossz kategoria akkor mea culpa, a babarol nekem a baba kategoria jut eszembe:-))


2016. szept. 2. 20:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem en 34/N o 46/F
2016. szept. 2. 20:38
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
említsd meg neki, hogy szeretnél, lehet simán belevágna, közel sem biztos, hogy "kényszerítés" lenne, a reakciójából úgyis meglátod
2016. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hat mar joparszor atbeszeltuk es mondta, hogyha szeretnem akkor megcsinaljuk es lesz gyerekunk, de ez azert nem ugyanaz mintha o is magatol akarna. Ez csak az, h o mindent megtenne ertem amit ertekelek, es tudom h remekul felnevelne a gyerekunket csak nem szeretnek onzo lenni, eshat az idealis az, ha mindketten szeretnek.


Masreszt pedig 34 vagyok es minel tovabb tolodik ez a dolog annal rosszabb lesz, es tenyleg nem tudom mit csinaljak..

2016. szept. 2. 20:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni én 24 éves vagyok 2évig probálkoztunk mire összejött a baba,pedig orvosilag semmi baj nem volt velünk.Ha babát akartok akkor minél elöbb vágjatok bele mert az ídő pereg a párod pedig már nem lessz fiatalabb.
2016. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt a helyzet, első házasságból 20 éves gyerek akkor.

A közös gyerekünk már 2 éves (az övé 23) és ugyanolyan jó apja a miénknek, mint amilyennek mutatkozott a sajátjával. Bent volt a szülésnél, az első hetekben gyakorlatilag ő tanított be a csecsemőgondozásra, mert azt se tudtam, hogyan fogjam meg.

2016. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én válófélben vagyok egy gyerekkel.

Hasonlóan a férjedhez,úgy vagyok vele,hogy van már egy gyerekem,különösebben nem vágyom még egyre,de ha lesz újra férjem aki szeretne,akkor benne vagyok,és azt a gyereket is imádni fogom.Mindössze annyi,hogy nem veszek meg a gondolatért hogy akarom,akarom,akarom,mint anno.

Szerintem ha a férjed benne van,és te is akarod akkor kár ebből az "élményből" kimaradni.

Beszéld meg vele,de szerintem pozitív választ fogsz kapni.

Ja,most még eszembe jutott egy példa.Édesapám elvált anyukámtól,és egy 20 évvel fiatalabb párja lett.A nő persze akart gyereket,de nekem apukám (habár szereti,és a mai napig együtt vannak) megmondta,hogy tőle nem.Elengedi,ha családot,gyerekeket akar,de ő már nem akar.

Ezt csak azért írom mert ilyen az,ha valaki nem akar.Az határozottan azt fogja mondani,hogy nem.

2016. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem miért vergődsz.

Te szeretnél gyereket ő nincs ellene. A férfiak 90%-a sosem fog úgy hozzààllni,hogy szivem szülj nekem most. Max hogy igen akar. De mindig a nőn múlik.

Azzal nem ràerőlteted, hogyha ő vàllalja a gyereket miattad. Ez az ő döntése.

Te viszont 100% hogy 10 vagy 20 év múlva beleőrülsz és őt fogod okolni, holott nem volt gàtja a vàgyadnak.


Férfiak pl

Első férjem: ìgy szeretne gyereket úgy szeretne gyereket, félidős terhes voltam,amikor ràjött,hogy mégsem akar csalàdot(feleséget sem) megcsalt, szülés utàn derült ki szerencsére,azonnal otthagytam. Ennyi, szültem magamnak egy gyereket...

Következő komolyabb kapcsolatomban kerek perec kijelentette a sràc,hogy neki nem kell több gyerek. Nekem fiam neki lànya van, tehàt van ilyen is, olyan is legyen ennyi elég. De én mindenképpen akartam volna közöset,ezért lett vége. Ő nem akart semmiképp, én pedig megbàntam volna ha vele maradok. Ezt leszàmìtva egy àlom volt vele minden, de hiànyzott vmi.

A màsodik férjemre vàrtam eddig, nagy a szerelem most is akàr az első talàlkozàsunknàl. Neki is van egy felnőtt lànya, nekem is egy 10 éves fiam. Annyit mondott a gyerek témàra,hogy nem tudja, öregnek érzi magàt. Aztàn valahogy megjött a kedve ahogy a közös gyerekről beszélgettünk,hogy kitől mit örökölne. Azt mondta annyira szeret,hogy miattam képes előröl kezdeni a babàzàst. :-) Én meg hagytam,hogy szeressen. Nagyon jó apukàja a fiamnak is, és a közös lànyunknak is :-) Azóta útban a következő baba, ami ha megint làny lesz, akkor közölte hogy lehet elgondolkodhatnànk még egy gyereken hàtha az fiú lenne. Ennyit a nem tudomról....

2016. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
de jó ezt olvasni utolsó :)
2016. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Az en apam is azt mondta hogy nem szeretne gyereket, majd mikor az anyam terhes lett boldog varakozasba kezdett. Mikor meg megszult azt mondta hogy akovetkezot is igy csinaljuk.
2016. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Vágjatok bele, bár Èn nemtudom. Sikerrel jartok-e, de mi pl 23N 28F egeszseges eleg fiatal parkent 1,6honapot vartunk..

Nem vagytok idosek annyira, csak egy kicsit. Elhuztad a dolgot, ilyenkor mar kockazatosabb is, de en igyis belevagnek a helyedBen

Sok sikert.:) !

2016. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!