Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mar csak egyszer aludt...

Mikor mar csak egyszer aludt a babatok mindig otthon voltatok alvasidoben?

Figyelt kérdés

Nalunk eddig amig ket alvas volt megoldhato volt hogy a delelotti alvasa utan (amit itthon aludt) mentunk ide-oda es nem kellett hazasietni aludni, hanem a babakocsiban megoldotta. Viszont a problema hogy a babakocsiban csak nagyon keveset, fel orat tudott mindigis aludni, tehat nyilvan ha egy alvas lesz akkor azt nem lehet majd igy megoldani, mert nem lenne eleg annyi alvas.

Nalatok hogy zajlik igy az elet? Otthonra vagytok kotve?


2016. szept. 9. 11:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Igen, az sem mindegy, mennyi idős a gyerek. Egy 2 évesnél szigorúbban szokták ezt kezelni, mint egy 4-5 évesnél, akiknek egy része már amúgy sem alszik, aki pedig igen, rendszerint nem szenvedi már meg, ha néha kimarad.
2016. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

itthon aludt szinte mindig, de mi az ebédet is itthon fogyasztjuk el, aközben se caplatunk :)

felkeltünk reggel, reggeliztünk, mosakodtunk, rendet csináltunk, és elmentünk a játszóra. míg babakocsiban ült, addig útközben megevett egy gyümit 10órai gyanánt, aztán később már gyümivés után indultunk útnak. hazafelé bevásároltunk és mentünk haza ebédelni. őt letettem aludni, majd én megfőztem és kitakarítottam abban a 2-3 órában. ha gyors voltam akkor gépeztem is :)

felkelt 3 körül, uzsi és ha olyan kedvünk volt akkor mentünk csavarogni vagy a kertben voltunk, játszottunk, stb.

nekem bőven elég volt ennyi. sőt, nekem is kifejezetten jó volt, hogy tudtam tervezni az életünket, nem random aludt-evett, stb, hanem tudtam, hogy mikor hívjak vendégeket, mikor menjünk orvoshoz, mikor menjünk a családhoz, stb.

2016. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Általában itthon vagyunk, csak akkor nem, ha egésznapos programunk van. 14 hónapos kislányom van, ilyenkor gond nélkül alszik vagy babakocsiban, vagy rajtam hordozóban, kendőben. Voltunk pl. nemrég strandon egész nap, délben megebédeltettem, lefektettem a babakocsiba, 2 perc alatt elaludt, és 3 órát szunyált a legnagyobb nyugalomban. Ahová nem akarok babakocsit vinni, mert csak nyűg lenne (sokan vannak, szűk a hely stb.), ott magamra kötve altatom, így is nyom 2 órát simán.
2016. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, az enyém ha felriad (van ilyen) már dörzsöli a szemét amint bemegyek, szerencsére vissza tudom visszaaltatni. Szerintem egész nap nagyon nyűgös lenne, ha nem sikerülne.
2016. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!