Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vadlazacfilét mikortól ehet a...

Vadlazacfilét mikortól ehet a kicsi? Hogyan készítitek el?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Az enyém 7 hónapos, már evett lazacos bébiételt, nagyon szereti. Igazából már picivel hét hónapos kora előtt is evett. Az üvegre az volt írva, hogy 4 hónapos kortól, de hát mondjuk én eleve 6 hónaposan kezdtem hozzátáplálni, és nem is adtam volna ilyen korán amúgy sem.


Elkészítésről nem tudok nyilatkozni, én nem vagyok nagy halas, sosem készítek itthon semmilyen halat, maximum étteremben rendelek néhanapján. De a gyerekeim szeretik a halat, és 6-7 hónapos koruktól kaptak is mindketten.

2016. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Kb. 6 -7 hónapos korában adtam a kisebb fiamnak először (a nagyobb 8-9 körül).

Kifiléztem, felkockáztam, magunknak csináltam lazacos tésztát, neki külön pár kockát olajon melegítettem rózsaszínre és tápszeres krumplipürével kapta. Szétmorzsoltam és belekevertem a pürébe.

Magunknak meg tejszínes kapros lazacos tészta lett a többiből.Kkésőbb a vajon kifehéredett lazacot kapta már, aztán 10 hónap után tejszínestől durumtésztával eszi ő is. Kiadós is, mindenki imádja.

[link]

2016. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy válaszoltam, bameg...
2016. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Útolsó, én most olvastam a válaszokat és nem pontoztalak le! Köszönöm, ha ír valaki.
2016. szept. 13. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is rád értettem, tudom, hogy általában nem a kérdező pontozza le a válaszokat, csak ez úgy kikívánkozott.
2016. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!