Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakítottátok ki...

Hogyan alakítottátok ki újszülött babátoknál a napirendet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es! A Babàm most lesz 7 hónapos. Nem erőltettem rà soha semmit, inkàbb csak terelgettem abba az irànyba, amit szerettem volna Nàla kialakítani. Magàtól ébred minden reggel 6-kor, nem ébresztem soha. Az evéseknél pedig nem tömöm, Ő kéri. A 3 órànként értsd úgy, van, mikor 2,5 óra, van, mikor 4 óra. Attól függ, mikor lesz éhes, de legtöbbször betartja a 3 óràt. Sűrűbben semmiképp, ha előtte jól evett, akkor ha van valami gond, biztos, hogy nem azért, mert éhes.

Direkt azért szerettem volna egy rendszert, hogy tudjam, mikor mi a gond. Pl. sokan abba a hibàba esnek, hogy a hasfàjós sírós babàt még etetik, holott pont ez a baj.

Szerintem kell a rendszer a Babànak. Ez így nekünk nagyon bevàlt, nincs kàosz és a Babàm is boldog, kiegyensúlyozott.

2016. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, igy mar egyetértek veled! Az előző válaszodból nem ez jott le, dehát írásban nem mindig egyértelműek a dolgok..

Ezzel igy semmi baj, en is hasonlóképpen csináltam/csinalom!

2016. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!