Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez elég egyedi név egy kislány...

Ez elég egyedi név egy kislánynak?

Figyelt kérdés

Damira Mirna

Nekem nagyon tetszik. Számítok itt sok negatívra, de érdekel azért mindenki véleménye :)


Egyféle válaszolók kerüljenek: az a lényeg, hogy neked tetszen és társaik! (Egyértelmű, hogy az a lényeg, de nem véletlenül írtam ki a kérdést!)


2016. szept. 18. 23:12
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Abraka Dabra
2016. szept. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
83%
Lesz vagy 10 éves, mire a saját nevét ki tudja mondani. :D
2016. szept. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add ezt a gyereknek. Egyáltalán milyen eredetű név. Arab? Főleg a kettő együtt nagyon sok. Van viszont, Amira név és Amina is, aminek lányabb a hangzása. Mirna helyett pedig a Mira. De mindenképpen csak 1 név kellene ezekből, mert az Amira Mira ugyanolyan hülyén hangzik, mint az, amit te szeretnél.
2016. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Eroltetett.
2016. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
90%
Elég hülyén hangzik. Könyvezhető mindkettő. A Damira ismeretlen minden téren, a Mirna ir és szeretett a jelentése. Ez már annyira egyedi hogy felfoghatatlan a számomra.
2016. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
82%
A Damira is keresztnev nev?Nekem nem tetszik,de a Mirna nagyon.Ha a Damira vezeteknev es a keresztnev a Mirna akkor nem adnam mert nagyon nyelvtoro.Mondjuk akkor lehetne koze rakni egy masik nevet,mondjuk Damira Polla Mirna(ha nagyon kulonlegeset szeretnetek).De szerintem a Damira is keresztnev.A Mirnarol egy kis tunderlany jut eszembe,abszolut pozitiv :)Majd ird meg mi lett,meg hogy a Damira most milyen nevkent funkcional?
2016. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Damira vezetéknév, vayg keresztnév?

Ha vezetéknév, akkor nem passzol hozzá a Mirna egyáltalán. áHa keresztnév, akkor a Damira elmegy, de nem passzol össze a kettő egyáltalán.

2016. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég egyedi, én még például mindkét nevet most látom először. Valaki írta az abrakadabrát, nekem is kicsit olyan ráolvasásnak hangzik.
2016. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik. Gondolj a lányodra, világ életében 5ször kell mindenhol elmondania a nevét, hogy le tudják írni.
2016. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
A Damira tetszik, a Mirna nem, egyben nem jó, már túl sok, plusz jó sokaig ki sem tudja majd mondani. De valóban egyedi!
2016. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!