Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez elég egyedi név egy kislány...

Ez elég egyedi név egy kislánynak?

Figyelt kérdés

Damira Mirna

Nekem nagyon tetszik. Számítok itt sok negatívra, de érdekel azért mindenki véleménye :)


Egyféle válaszolók kerüljenek: az a lényeg, hogy neked tetszen és társaik! (Egyértelmű, hogy az a lényeg, de nem véletlenül írtam ki a kérdést!)


2016. szept. 18. 23:12
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Magyar vagy?
2016. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Ez a név nincs olyan vezetéknév, amivel jól hangzana, és ebből kiindulva előre sajnálom az ikertesót is, gondolom neki is hasonló borzalmat szántok
2016. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

És az ikertesója milyen nevet kap?

(Az egyik valaszolo voltam)

2016. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kulonlegeset akarsz akkor is csak az 1. vagy a 2. neve legyen kulonleges a masik valami hetkoznapibb.

Nekem is ikreim vannak de hasonlo stilusu neveket kaptak , a masik babanak is ilyen egyedit valasztottal?

2016. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!