Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Direkt adjak olyat enni...

Direkt adjak olyat enni amiről fájna a hasa? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval 11 hónapos a kisfiam. Hozzátáplálási gondok vannak, nagyon sok étel hasfájást okoz pl az összes gyümölcs amit eddig kapott. Nem először voltunk gasztroenterológusnál, mondtam neki, hogy jó lenne kivizsgálni erre azt mondja vigyem be reggel a kórházba és maradjunk ott délutánig, hogy megnézzék pl nem-e csak álmos meg ilyenek. Sajnos nem tudok más orvost a városban. Nincs autónk így másikhoz sem tudunk menni. De ki akar direkt hasfájást csinálni a babának??? Miért nem lehet hinni az embernek? Én vagyok vele, miért tudná más jobban mi a baja? Vagy ez lenne a protokoll??? Nagyon mérges vagyok, már utálom az összes orvost..
2016. szept. 20. 06:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Bevinném szépen.
2016. szept. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg nem piacon vette a diplomáját és ő látott téged élőben, nem hiszem, hogy ok nélkül mondta volna ezt.
2016. szept. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1%

Nyugi! Ne adj olyan kajákat amit még nem bír! Halaszd el későbbre!

Attól, hogy doki nem tud mindent!

Ő is csak találgat.. Halgass az anyai ösztöneidre! Írj, ha kérdésed van.

2016. szept. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Beviszem én is csak kérdés mit egyen.. arra kíváncsi fáj-e a hasa, most ha olyat adok, amit bír nem vagyunk előrébb.

Egyébként nyilván nem piacon vette a diplomáját de az 1 év alatt nem adható köptető szorulásra sem volt túl meggyőző ötlete, hatni se hatott.

Tegnap nem volt ott nála semmi baja ez tény, de a gondok nem is estefelé szoktak lenni, késői időpontra mentünk, a hasa is puha volt.

2016. szept. 20. 07:07
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
És a kórházban ő egyedül van csak benn, mi? Le lehet nullázni, de attól még nem fogok egy orvost szidni, csak mert egy arctalan valaki előad egy sztorit tudatlanul a saját szemszögéből.
2016. szept. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Keress maganorvost!
2016. szept. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem adható köptető szorulásra sem volt túl meggyőző ötlete, hatni se hatott. "


Ezt nem értem. Köptetőt adtál szorulásra?

2016. szept. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Az orvos koptetot javasolt szorulasra?
2016. szept. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem értem, mi bajod az orvossal. Hogy behívott vizsgálatra? Hogy nem adott köptetőt szorulásra?
2016. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért kellene direkt olyat adni enni amitől fáj a hasa? Ezt honnan szeded??
2016. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!