Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes kisfiamat mikor...

2 hetes kisfiamat mikor vihetem magammal bevásárolni?

Figyelt kérdés
Elég nehéz sokszor megoldani a napi bevásárlást, postázást, stb. Mikortól vihetem magammal?
2016. szept. 23. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Én boltba csak 4-6 hetes kora körül vittem, addig online bevásárlást rendeltem tesco-tól, nagyon nagy segítség volt. Postára meg férjem járt.
2016. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is olyan 1 hónaposan már ok...addigra hozzá tudod szoktatni a hosszabb levegőztetéshez. Persze, ha van egy kisbolt nagyon közel, oda hamarabb is átugorhattok.

Illetve nem tudjátok megoldani a bevásárlást mondjuk heti 1x, max. 2x? Mi alapból így csináljuk, csak amikor a várandósságok legvégén voltam/vagyok, vagy nagyon pici a baba, akkor a férjem intézte/intézi egyedül. (Igaz az elsőnél még nem volt Tesco online - de az is tök jó ötlet). Postát mi kihagyjuk, évek óta mindent elektronikusan intézünk...ha mégis valami kellene az első hetekben, akkor azt szintén férjem intézné.

2016. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Én már vittem 2 hetesen, lehet lepontozni. Védőnőhöz is mentünk mérésre 2 hetes korában, így hazafelé már beugrottunk a boltba, postára is. Autónk nincs, férjem 3 műszakban dolgozik heti 6 napot és van egy 7 éves nagy fiam is. Vidéki kisváros, itt nincs tesco, csak coopos boltok, fél óra gyalog a legközelebbi. A nagy pedig most kezdte a sulit, reggel vinni kell, délben megyünk érte. Heti 2szer fociedzése van. Ma 7 hetes a kislányom, de már szépen megszokta a 4 hét alatt, hogy reggel és délben alszik, mikor megyünk a suliba.
2016. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Mi 1 hónaposan vittük először. Bevásárlást hozta a Tesco, ami kimaradt esetleg azt férjem vagy nagyszülők hozták, postára nem járunk.
2016. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapos kora körül vittem magammal ha valamit el kellett intéznem,de nem bántam meg mert szintén vidéki kisváros mindenki ismer mindenkit igy megállítottak minket sokan hogy megnézzék a picit,váltani pár szót.
2016. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Boltba először 2 hetesen vittem, de akkor már a védőnő sem jött ki, heti kétszer kellett bevinni hozzá mérésre.
2016. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Kb 3 hetes korában mentünk de 5 percre van a bolt tőlünk. Postára 1 hónapos kora után mentünk először, az fél órára van.

Egyébként 2-3 napra vásároltunk addig, általában a férjem ment el.

2016. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Minél később,annál jobb.Épp ez az időszak a legkedvezőbb a vírusoknak,baciknak,mert reggel hideg,ködös,nyálkás az idő délutánra szépen felmelegszik.Nyáron,télen szinte mindegy.Nálunk már tombolnak az ilyenkor szokásos,hányás-hasmenés,nátha,köhögés,hörghurut stb.

Egy ilyen pici babánál ne most kísérletezz,hogy hátha nem kapja el.Ha sikerül másképp megoldanod,kérj segítséget.Ha nem,akkor nincs ötletem...

2016. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Marcius vegi a 3.egy hetesen vittem le a dokinohoz.o nem jar ki mikor hazajon a baba a korhazbol.kb 10 perc gyalog,onnan hazafele gyogyszertar(utba esik) es bolt,ami a hazunk vegeben van.kb 1 ora volt.ez volt az elso seta.nem igy terveztem,de igy sikerult.

2 hetesen mar reggel es delutan is vittuk,mentunk a tesokert oviba,suliba.onnan hazafele boltba,postara ahova eppen kellett.

Nagybevasarlasra csak 3 hosan vittuk.addig mama vigyazott ra.de mi olyankor elvagyunk 4-5 orat is.azt azert nem akartam olyan koran,sok lett volna a hordiban neki.

2016. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!