Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog, mozgasfejlodes, vagy a...

Fog, mozgasfejlodes, vagy a tapszer?

Figyelt kérdés

Kisfiam fel eves.szombat este 38,8volt a laza.csak akkor,kapott kupot es reggelre lement a laza,azota se volt.azota ejjel alig alszunk.most is fent voltunk 2:30ig.mar nem tudtam vele mit csinalni igy beleraktam az elekrtomos hintajaba,abban nehezen de elaludt.de amint kikapcsoltam felkelt,igy vegig hintazott.mult ejjel legalabb visszaaludt mellettem.es ker enni ejjel....2hos kora ota nem evett ejjel,aludt 10-12 orat egyben.kb 3 hete fordul hasrol hatra,akkor is volt par nehez ejszakank de a cumi eleg volt.

Vagy mar nem eleg taplalo neki a tapszer?meg van 2 doboz 0+ os.utana kapjuk a 6+at.lehet mar az kellene?vagy este adjak neki tejpepet?

Vagy miert lehet?masnal is volt igy?mit csinaljak?

Este szepen elalszik magatol ahogy eddig is,alszik 11-12 ig de addig is fel-felsir.aztan felkel.

Barmi tipp jol jon.mar nagyon faradt vagyok.nekem reggel koran keles van,a ket nagyobb miatt,nem tudok fel 6 nal tovabb aludni.


2016. szept. 27. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Köze lehet a lázhoz, de furcsa, hogy ekkora láz és csak egyszeri alkalom volt. Én elvinném orvoshoz, hogy zárjanak ki pár dolgot pl mikor a babám vizelete zsúfolva volt gennyel, nem volt lázas és étvágya is volt. Fogzástól nem kellett volna ekkora láznak lennie, azt mondják max hőemelkedés de én azt se tapasztaltam eddig. Ettől függetlenül jöhet a foga, fogzás és betegség is sokszor jár együtt sajnos.
2016. szept. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

Igaz az én lányom 2 éves de ez az 1 napos láz nálunk is volt.

A kicsi is fogzik, sok inger éri egész nap meg már mászna a miénk.

Megmondom neked őszintén én mikor már nagyon kivoltam evés előtt adtam neki nurofen babyt. Tudom nem szép dolog úgymond leszedálni de akkor már 3 hete keltem hozzá 2 óránként.

A tápszer jó elég tápláló.

Lehet vacsorára egy nagyobb adag kell neki.

Mennyit vacsorázik? Az én fiam 7 hós 210- 240 mlt megeszik estére, bár ettől függetlenül kel.

2016. szept. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

210et eszii.En is gondoltam ra,hogy este esetleg kapna 240 et...

Vasarnap ejjel En is adtam nurofent,bar akkor mar probaltam a dentinoxot is es orditott szegenyem barmit csinaltam.

Orvoshoz amugy is megyunk csutortokon tanacsadasra.akkor megemlitem a lazat is.

Nagyon be van durranva mar alul az inye,szerintem par nap max es attori a fog.a nagyoknal ugy volt,hogy jeee,nezd,itt egy fog.semmi bajuk bem volt.

Remelem csak atmeneti ez az allapot,es nemsoka ujra vegigdurmolhatjuk az ejszakat.

2016. szept. 27. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos átmeneti. Mi még kinlódunk egy foga sincs kint. :(
2016. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!