Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek par napos/par hetes...

Akiknek par napos/par hetes kisbabaja van, nektek mennyit es miben segit az apuka?

Figyelt kérdés
Ha peldaul este egyutt a csalad, mit csinaltok, kinek mi a feladata, vagy hogy telnek napjaitok?

2016. okt. 1. 15:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Rengeteget segitett. Heti nagybevasarlas, napi peksutemeny.

Kazanban futes, ovis, sulis szallitasa, porszivozas.

2016. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Mikor még új volt a varázs elég sokat segitett. Még pelenkát is cserélt. Fürdetni nem mert csak nagyon soká. Az evés mivel mi fele-fele arányban voltunk szopott is meg tápszert is evett igy abba tudott segiteni. Aztán ahogy nőt a lány úgy maradoztak el ezek a segitségek. Vagy néha-néha.

Mikor megszületett a 2. akkor már semmit egyiknél se..... Én ha megunom hogy kénylemes kiskirályt játszim szólok a gyereknek hogy menjél apához hoz neked szörpöt meg kaját meg menjetek ki homokozni. Igy kénytelen a telefonját letenni. Persze kaptam már azt hogy direkt csinálom vele nem hagyom pihenni, erre azt mondtam neki hogy a Te gyereked is és ugyan úgy kutyakötelességed gondoskodni róla, mert ha véletlen velem történik valami akkor azt sem tudod majd milyen szörpöt vegyél a boltba és miket szeret a gyerek.... Na azóta ha nem is minden alkalommal de somat javult a helyzet. Nem kell szólni vegye már fel hozzon neki vacsit csináljon tápszert.... 2 éves és 7 hónapos csak hogy értsd.

2016. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jol meggondoltad, kit valasztasz a gyereked apjanak?
2016. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hétvégén segít, hétközben nem nyaggatom ezzel, de csak azét, mert reggel fél5kor megy dolgozni és este 7-8 körül ér haza, és megy aludni kb. Hétvégén éjjel is etet akár, ha megkérem, vagy látja, hogy kivagyok.

Míg terhes voltam, mindent megcsinált helyettem, nem panaszkodhatok rá.

2016. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most kezd el ra szoktatni arra, h segítsen. Késobb mar nem tudod.
2016. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedden lesz 3 hetes a kisbabank, a férjem nagyon sokat segített nekem, főzött, mosott, vasalt, takarított, pelenkazott furdetett. mivel kevés a tejem tápszert is kap, szopi után mindig segít, etet, bufiztet, altat. Éjszaka mindig ő is kel, készíti a tápit amíg én cicire helyezem a babát, es kéri hogy keltsem ha meg vagyunk a cicivel és ő atveszi (de nincs szívem kelteni :) ) jövő héten már dolgozik sajnos
2016. okt. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igaz már régen elmúlt pár napos/hetes a lányunk, de mindenből kivette a részét!

Ott kezdem, hogy 1 hónapig velünk volt itthon,ne dolgozott!

Én ne mertem az első hétben fürdetni a kicsit,ő fürdette.

Szoptattam de pótlás kellett,ő készítette el!

De minden másban.. Pelusozott,etetett,dajkálta,énekelt,bevásárolt..

Segített a házimunkában.

Szerintem kivételesen Sokat foglalkozott vele. Legalábbis az ismerősökhöz viszonyítok és ahhoz amit itt olvasok! Éjjel is kelt hozzá ha úgy alakult...

2016. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!