Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hos babamat mikor hagyhatom...

11 hos babamat mikor hagyhatom ott anyunal ott aludni?

Figyelt kérdés

Minden heten elviszi anyu reggeltol estig ott van, nincs vele baj.

Csak az a bajom, hogy ha nagyon mas a napirendje vagy sok inger eri akkor meg tud zavarodni es rosszul alszik.

Ti mikor engedtetek ott aludni?


2016. okt. 3. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha reggeltől estig ott van, akkor hogy-hogy más a napirendje?? Mitől másabb? Ha egész nap ott van, akkor már tökmindegy ha ott is alszik.
2016. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

ezt hogy érted? nyűgösen nem kéred haza? :D

2 éves korától aludt a nagy a mamánál, a kicsi 2 hónapos, még csak 1-1 órát volt anyukámnál míg elszaladtam a boltba vagy varratszedésre.

2016. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Amikortól akarod, ha nem viseli meg a gyereket. Gondolom tàpszeres, így nem gond, hogy ha cicizne alvàs elõtt, vagy éjszaka.

Sóg.nõm fél évesen anyósékra bízta, tápszeres baba. Én nem tudom mikor fogom, mert anyatejes. Mondjuk nem is erõltetem, hogy ott aludjon. Na nem azért,mert nem bízok benne, csak még kicsi (9 hónapos), nem tudom elképzelni, hogy ne legyen velünk éjszaka. Én talán,ha a gyerek is jól ellesz, olyan 2 évesen engedem majd.

2016. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ugy ertem nem anyunal mas a napirendje. Hanem o csinal olyat, egyik nap este 7kor megy aludni masik nap este 10kor aztan 2 napig este 6kor.

Szoval nem fix a napirendje.

2016. okt. 3. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Mintha az étkezés módjától függne csak, hogy mikor lehet otthagyni...


13 hónapos tápszeres lányomat nem hagynám ott éjszakára másnál. Nappal se szokott rá más vigyázni az apján kívül.


Te meg azt csinálsz kérdező, amit akarsz.

2016. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Miert hagynad ott??? Raersz ezzel ovodas koratol.
2016. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Ehhh..engem tuti lepontoztok.

A most fel eves 3.om mar ketszer aludt a mamanal....

A legmagyobb fel evesen eloszor,a kozepso 2,5 evesen mert akkor szokott le a cicirol.

Ahogy erzed.

2016. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ekkora volt a fiam amikor ott aludt a nagyinàl. ( minden nap talàlkoztak, 2 hàzzal lakik odébb).

Màr nem cicizett ìgy meg lehetett csinálni. Nem sokat aludtam, de a gyerek nagyon élvezte, hogy màs volt az este.

Azóta jópàr év eltelt, 200kmre költöztünk, de mai napig imàd a nagyinàl lenni. Alig vàrja, hogy mehessen.


Nàlunk én nem voltam kész erre. A nagyi örült, gyerek örült.

2016. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 évesen aludt ott előszőr, 2 éjszakát egymás után. Mi a párommal anyóséknál aludtunk, lányunk az én szüleimnél. Napközben persze ott voltunk. Plusz ha bármi lett volna 5 perc kocsival és ott vagyunk.
2016. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat!
2016. okt. 4. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!