Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmodtátok már azt, hogy szültök?

Álmodtátok már azt, hogy szültök?

Figyelt kérdés
Már 2 éves a fiam,de már többször álmodtam,hogy szülök,az éjjel is...Ti is szoktatok ilyent álmodni?
2010. ápr. 24. 20:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt álmodtam mindig :)
2010. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
15 éves lánynak üzenem,nem bántásból írtam ezt.Sajnállak,hogy már ennyi idősen ilyeneket álmodsz.Ja,és remélem pár év múlva valóban szülhetsz is!:)
2010. ápr. 24. 21:14
 13/22 anonim ***** válasza:
Még terhesen álmodtam, hogy szülök. Frankón egész éjjel szültem. Úgy mentem be dolgozni reggel, mint akit kicsavartak, dögfáradt voltam.
2010. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én úgy álmodtam a szüléssel még a terhességem alatt, hogy benn vagyok a kórházban, és már túl vagyok az egészen.

A valóságban is igen gyorsan zajlott, 40 perc alatt túl voltam rajta, épp hogy beértünk a kórházba. Én is jelnek gondoltam ezt az álmot, mert háromszor ugyanezt álmodtam pár hét különbséggel.

2010. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én már többször álmodtam, h szülök, rendesen fájásokkal éltem át az álmot, egy fiam van, de mindig az az álom vége, h kislány, de pont ugyanúgy néz ki, mint a fiam, mikor megszületett. Akkor pár napig mindig szeretnék kistesót:)
2010. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én amikor teherbe estem akkor álmodtam hogy szülök pont akkor mikor eredetileg ki voltam irva és hogy kislányom lett!! De végül ráhuztam egy hetet és kisfiam lett!! Lehet azért álmodtam hogy kislányom lesz mert nagyon akartam,de most már féléves a fiam és nem tudnám elképzelni hogy kislányom legyen!! Nagyon imádom ugy ahogy van:):)
2010. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szia.


A terhesseg alatt sokszor almodtam azt hogy szulok, mivel rettegtem tole.

Holnap lesz 10 hetes a kicsilanyom es mult heten almodtam azt, hogy ujra terhes vagyok es napokon belul szulok.

Sirva ebredtem, mert rettenetes elmenyem van a szulessel es nem akartam a 8 hetes babam melle egy ujszulottet.....ez egyebkent is teljesen lehetetlen, de az almokban barmi lehetseges.

Felebredtem es megtapogattam a hasam es megnyugodtam.

Oda sugtam a lanyom fulebe, hogy Levi vagy Rebi meg var par evet ok?(Levente vagy Rebeka lesz a kisteso) Adtam Neki egy puszit es vissza fekudtem aludni.

2010. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia,én pont a lányom 1 éves szülinapján álmodtam,hogy szülök!

Iszonyú fájdalmas volt,izzadtan,csapzottan ébredtem,egész nap fáradt voltam és fájt mindenem!


De a babát nem láttam,így nem tudom,hogy fiú vagy lány kistesója született álmomban a lányomnak!


Régen,még a 20as éveim elején is álmodtam már szülést,de azt,hogy terhes vagyok,azt nagyon sokszor!

2010. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Rendben, ne haragudj, ha bunkó lettem volna. Köszönöm, én is remélem, hogy egy 10 év múlva már tényleg lehet babám. :)

A 15 éves lány.

2010. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már a szülésről.Volt olyan is hogy ikrekkel voltam terhes.De mindezt csak mióta megszületett a babám.Viszont épp a héten keltettem fel a páromat, hogy menjen indítani a kocsit és vigye a táskát, mert jön a fiú.Szegény, annyira álmos volt, hogy a kocsitól jött vissza, hogy "Héj, de hát már ott alszik a kiságyban!"

Másnap reggel, el is újságolta a munkahelyén hogy milyen éjszakája volt.

:))

2010. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!