Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmodtátok már azt, hogy szültök?

Álmodtátok már azt, hogy szültök?

Figyelt kérdés
Már 2 éves a fiam,de már többször álmodtam,hogy szülök,az éjjel is...Ti is szoktatok ilyent álmodni?
2010. ápr. 24. 20:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
én csak olyat álmodtam, hogy már megvan, konkrétan azt, hogy szülök, nem álmodtam még. Anyukám viszont, mikor dolgozatot írtam, vizsgáztam, érettségiztem, minden éjjel érettségizett álmában. Mikor megszültem, többször is szült álmában éjszaka :D
2010. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hű, de hányszor! Még tizenéves koromban volt az első ilyen eset (szűzen), és akkor ikereket szültem, egy kisfiút meg egy kislányt, máig is emlékszem arra az álomra olyan nagy hatással volt rám. Aztán később is álmodtam azt, hogy szülök, időnként. A fiam születése után sokáig álmodtam a szülésemmel, de az nem volt jó élmény, hosszú és brutális vajúdás után császár, és utána a vajúdás még sokáig kísértett álmomban.
2010. ápr. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!