Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok a mamánál...

Mikor hagytátok a mamánál először pár órára?

Figyelt kérdés

Kislányom pénteken lesz 4 hetes, szombaton moziünnep van, nagyon szeretnék elmenni, több film is érdekel, de nyilván csak 1-et néznénk meg. Szüleim 10-12 percre laknak a mozitól autóval, 3-4 óránként eszik a kicsi, tápszeres.

Ti otthagynátok? Az én szüleimről van szó, van neki ott kiságya, etetni is tudják, de egyedül még nem hagytam ott sehol. Nagyon szeretnék elmenni, de mégis van bennem egy félsz, mi van, ha akkor nem fogja kialudni a 3-4 órát (ha kialussza, haza is érünk annyi idő alatt), nem tudják esetleg megvigasztalni vagy bármi... ti otthagynátok jó szívvel? Délután 15.20kor kezdődik a film, nem esti előadásra gondoltam.


2016. okt. 3. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
4 hetesen meg sem fontolnám.
2016. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

Én otthagynám. Nekem most 6 hónapos s babám és időnként tölt kettesben időt valamelyik nagyszülővel 6 hetes lorától kezdve. Ilyenkor kicsit feltöltődöm és utána sokkal jobban élvezem a vele töltötz időt, több a türelmem.

Neked is jár a pihenés és a kikapcsolódás!

2016. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Eszembe sem jutna...A film online is nezheto.
2016. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
Négy (!!!!!!) hetes. Nem négy hónapos. Konkrétan 28 nappal ezelőtt még a testedben volt. Én nagyon furcsának találom, hogy van akinek ez nem gond és elmegy szórakozni órákra. Iszonyatosan picike babáról van szó!
2016. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
most nem is annyira a mozin van a hangsúly, hanem hogy kicsit kikapcsolódjak. Férjem hétköznap reggeltől estig dolgozik, éjjel meg ugye alszik, hogy bírja a következő napot, szóval a kicsi non-stop velem van. Szülők 40km-re élnek, ebben a városba senkink sincs, aki tudna segíteni, így minden az én dolgom. Jó lenne kikapcsolni kicsit.
2016. okt. 3. 23:16
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
Eleg hamar...Te tudod. Nekem a kisbabaim fontosabbak voltak, mint a mozi...
2016. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém olyan 4 hetes volt mikor a mamára hagytuk ,elmentünk bevásárolni meg egy cappuccinot megittunk a párommal.Mindenki más.Ha te úgy érzed okés akkor nincs miről beszélni.Egyébként most 1,5 éves ,szinte minden hónapban járunk szórakozni egyszer.Én örülök ,hogy van segítségem (megbIzható ,normális) ,és élek is vele.De tiszteletben tartom ,ha más nem így gondolkodik.Ezt neked kell tudni ,nyilván a kérdés elég megosztó.
2016. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Nekem a kisbabaim fontosabbak voltak, mint a mozi..."

jajj, ez annyira... nem, inkább nem is reagálok, úgyis kiszűrné a 'csúnyabeszéd-szűrő'...

2016. okt. 3. 23:26
 9/27 anonim ***** válasza:
19%
Eves
2016. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

Menj :-) a fiam 5.5 hetes volt amikor a nagyival hagytuk kb 3 orara. Szinten segitseg nelkul vagyunk, sokszor mar azt hittem meghaborodok a bezartsagtol, faradtsagtol...


Ennyit megerdemelsz. A gyerek pedig ettol nem lesz lelki serult. Lesz meg ido otthon gubbasztani...

2016. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!