Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnétek egy fél éves babát...

Vinnétek egy fél éves babát öregotthonba?

Figyelt kérdés
A férjem nagymamája idősek otthonában lakik. Amúgy jó állapotban van, tud járkálni meg ilyesmi. Mindig mondja, hogy vigyük el hozzá a babát, de én nem igazán szeretném. El szokott menni érte a férjem autóval és elhozza hozzánk, aztán visszaviszi. Félek, hogy elkapna valami betegséget, ha elvinnénk, a dédi barátnői az otthonban, meg a dolgozók is megnéznék, aztán kitudja ki van épp megfázva. Szerintetek túlaggódom ezt, vagy tényleg jobb, ha egy ideig még nem visszük oda?
2016. okt. 6. 08:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen, vinnem. Elkaphatod buszon, ferjedtol, orvosnal is.
2016. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Én vinném....akkor vásárolni se jártok vele, ugye?

Bearanyozná sok öreg napjàt. :) Persze nem kell hagyni, hogy összefogdossák.

2016. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vinném. Ahogy vittük boltba, orvoshoz (pl csípőszűrés hát hetesen asima sztk-ban volt), és még rengeteg helyre. Azt megkérném, hogy ne puszilgassák stb, de amúgy vinném nyugodtan.
2016. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Azért vásárlás közben más. En nem vinném szerintem. Ilyen helyen dolgozom,tudom hogy működik..mennyi minden van ott amiről senkk nem beszél.
2016. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg maradjatok az udvaron, setaljatok a parkban.
2016. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Busszal nem járunk, orvoshoz megyünk, amikor kell, de időpontra, nem kell várni szinte soha, és kevesen vannak a váróban, legtöbbször senki. Vásárolni is járunk, de az szeirntem más, nem kerül közel senkihez, nem fogdossa meg senki, nem kis légtérben van sok emberrel. Szerintem elkerülhetetlen lenne, hogy megfogdossák és nem is lenne képem azt mondani, hogy ne nyúljanak hozzá. Az idősöknek gyenge az imunrendszerük, benyalnak midnenféle vírust, és el is kapják egymástól állandóan.
2016. okt. 6. 09:11
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ne vidd. Felesleges volt a kerdes.
2016. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Akkor minek kérdzed, ha már eldöntötted?


Neveld továbbra is burokban, és vigyázz, SOHA ne vidd emberek közé!

2016. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Biztos burokban nevelem, mert nem akarom beteg idősek közé vinni :) Amúgy igen, én már eldöntöttem, hogy nem viszem, a kérdésem az volt, hogy TI vinnétek el, mert kiváncsi voltam más hogy gondolja. Nem azt kérdeztem, hogy én vigyem-e.
2016. okt. 6. 10:09
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Ne engedd fogdosni, ennyi. De ezt elég durva ahogy írtad miért pont az öregek otthonában kapna betegségeket? Kicsit ez azért diszkriminatív… Egyébként nem gondolod ha vásárolni mentek ott sokkal több a baktérium? Az időseknek általában olyan betegséguk van amit nem fog elkapni , magas vérnyomás ízületi bajok ilyenek… Szerintem undorító a viselkedésed.
2016. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!