Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hétvégén tötené a kincsem...

A hétvégén tötené a kincsem az egy évet, de csak jövőhétvégén tartjuk meg, nemtudom hogy jol döntöttem?

Figyelt kérdés
Sajnos anyosom korházba került és őt semmiképp se hagynánk ki az ünneplésből , mert a lányom a mindene. Probálom azzal nyugtatni magam hogy ő még ugyis kicsi és nem értene semmit az ünneplésből hogy ez az ő napja lenne , de azért mégis kavarognak bennem az érzések hogy csak egyszer van első szülinap .. :( ugy érzem hogy őt fosztom meg attol amit megérdemelne. Persze a vendégek is megértik hogy miért halasszuk el . Csak az én lelkiismeretem nem hagy nyugodni.
2016. okt. 7. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem fosztod meg semmitől, meglesz az ünneplés, csak később. Gondolj arra, hogy ha hétközben töltené, akkor is csak hétvégén lehetne igazi családi ünneplést rendezni. Semmin nem fog változtatni az hogy most egy héttel később köszöntitek fel.
2016. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy évesen még semmit nem fog fel belőle, nem is fog rá emlékezni, max a fényképekről. Azokon meg nem fog látszani, hogy egy héttel később készültek.
2016. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak újabban divat, hogy egyévesen kell ünnepelni. Nem emlékszik erre soha, csak a rokonoknak szól.
2016. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Az 1 éves gyerek maximálisan lesz.....ja, hogy milyen hacacárét csaptok, ez a család bulija, kb. mint a babaváró buli. Majd pár év múlva meg lehet neki mutatni a fotókat, ahogy előttem mondták, annak tökmidegy +- egy hét.
2016. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Ezért ne legyen lelkiismeret furdalásod.

Én ezt nem is értem.

2 gyerekem van, mi mindig hétvégén tartjuk a szülinapokat.

Meg volt, hogy hétfőre esett és csak szombaton tartottuk.

Kben meg ahogy írták is, nem fog emlékezni semmire.

2016. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Hármasban megtartanám a napján, később meg a vendégekkel.
2016. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, szerintem is unnepeljetek egy kicsit harmasban es kovetkezo heten a nagy buli!
2016. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Mi mindig kb.egy héttel később ünneplünk.

Aznap kapnak valami kis ajándékot szülőktől és a következő hétvégén gyűlik össze a család akkor van torta,nagy ajándékot is akkor kapja meg

2016. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!