Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 2-3 hét alatt nem...

Baj, ha 2-3 hét alatt nem hízott semmit?

Figyelt kérdés
5 hónaposan 7 kiló volt (3,5 a születési súly), azóta eltelt majdnem 2,5 hét, és még mindig ugyanannyi... Tápszeres, 5x170 ml-t eszik, és most kezdtük a hozzátáplálást pár napja. Váltottunk 2-es tápszerre is.
2016. okt. 10. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hossza nott?

Elofordul ilyen, de lehet, hogy a duplajat hizza a kovetkezo hetekben. Voltunk mi is igy.

2016. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem probléma. Jó a súly. Ha eszik rendesen, jókedvű, alszik, akkor nincs gond.

Lányomnál is ebben a korban volt az, amikor nem vag csak minimalisat gyarapodott egy honap alatt.

2016. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hosszra nem mértem, majd ha felkel megpróbálom megmérni :)

Amúgy igen, jókedvű, jól alszik, talan annyi, hogy többet bukott mostanában, ezért is kezdtük el a hozztáplálást. Lehet a bukás miatt nem hízott többet. Hiába próbálnék több tápszert adni neki, nem eszi meg, vagy ha mégis, akkor kibukja.

Ha ugyanannyi vízbe egy félkanállal több tápszert tennék, az milyen lenne?

2016. okt. 10. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy ne gorcsolj ra. Koranak megfelelo adaggal kinald. Sokszor van ilyen hozzataplalas idoszakaban.
2016. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A korának megfelelő adag már jóval több lenne, de nem eszik meg annyit. Az orvos mindig azt mondta, hogy amíg hízik nem gond. De most nem is hízik, úgyhogy nem tudom. Esetleg próbálkozzak tejpéppel is?
2016. okt. 10. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!