Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ne adjuk a tejpépet...

Miért ne adjuk a tejpépet cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti,de ha kanállal adom sírni kezd.Amikor éhes nagyon türelmetlen.
2008. okt. 4. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert megszokja, hogy a cumiból dől a lé. Aztán ordít a cicin. Végül már a cumin is ki kell vágni a lyukat 3 mm-esre, különben azon is ordít.
2008. okt. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni a cumisüvegre püréhez való szívókát. Azon nemcsak kicsi luk van, hanem egy x-es vágás is. Azzal ugyanúgy "meg kell dolgozni" a kajáért és nem ömlik belőle a tejpép :) Próbáld meg azzal :) Sok sikert!
2008. okt. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én cumisüvegből adtam annak idején a gyerekeimnek. Én is a türelmetlenség miatt választottam a cumisüveget, kicsit hígabbra csináltam, hogy ki tudják szívni. Amikor már tökéletesen ettek kanálból, utána tudtam csak átállni. Türelem, előbb utóbb el fogja fogadni kanálból is, addig pedig nyugodtan adhatod üvegből.
2008. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget csajok.!Kipróbálom a "püréhez"való cumit is.Jó babázást.
2008. okt. 4. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!