Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti hogy csináljátok?

Anyukák ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Egész nap a nyomában vagytok a 11 hónapos örök mozgó babátoknak? Ha nincs a járókában máris megy neki az éles sarkoknak,forró kandallónak és más hasonló finomságoknak. Ti babátok mennyit van a járókában,vagy ti is futkostok egész nap utána? Lelki ismeret furkám van mert beteszem a járókába.
2016. okt. 24. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyre ritkábban használtuk a járókát. Ennyi idősen le volt zárva a szobája babakarámmal. Persze legtöbbször az ajtóban állt és figyelt, de volt szabad tere. Ahogy nőtt, úgy alakult a lakás. Egyre nagyobb teret kapott a lakásban. Kb akkorát, hogy 5 perc alatt sem tudott volna galibát okozni, szóval még wc-re is mehettem.

1 évesen száműztük a járókát, csak a karám maradt (szoba+fél nappali) 1,5 éves volt mikor már csak a konyhát zártam el előle.

2016. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Soha nem volt járókában, mindig úgy pakoltam el a lakásban, hogy ő szabadon mehessen.

A sarkokra tettünk sarokvédőt, a kályhához odatettem a kezét, mikor már nem volt forró és megtanulta hogy meleg. Elég a szoba másik végéből rászólni, hogy meleg és nagy ívben elkerüli.

A szekrények alsó polcán olyan dolgok vannak, amikkel nem tud baj okozni ha kipakolja-törölközők, konyharuhák,konyhában műanyag dobozok, fakanalak, kis lábosok.

2016. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Màzlim van, hogy nincs kandallónk. :) De vennék valamilyen rácsot oda. Éles sarok...megtanulja, de ha nagyon veszélyesnek ítélem meg, akkor sarokvédő. Mondjuk mi is úgy alakítottunk ki mindent, hogy ne legyen baj, ha garázdálkodik. Alsó polcokon, csak ruha, konyhában műanyag,konyharuha, konzerv. Wc, fürdō ajtó bezàrva, bár nincs ott vegyszer. Az egyik szoba ajtót bezarom, de csak mert ott van a ruhaszárító és félek hogy magára húzza. 10 hónapos hagyom, hogy szabadon menjen a lakásban. Persze ránézek gyakran, de nem szaladok utána. Viszont àltalában ott van ahol ên. Ő szalad utánam. A konyhában is elvan mellettem, ha hagyom szekrényt pakolni, vagy pár olyan hűtőmágnest lentre teszek, ami nem törik, mágnese nagy(nem kis gomb) és nem lehet baja tőle. De ha jàrókába teszed amikor nem tudsz rá figyelni, mondjuk wc-re mész vagy felmosol az se gond.
2016. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!