Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki a kisbabája ébrenléti...

Van aki a kisbabája ébrenléti idejében nem végez házimunkát? Vagy ha szoktatok ilyenkor is házimunkázni, mit szoktatok csinálni a baba mellett?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam egy válaszban, hogy amikor dolgozik az ember (nő), akkor sincs ideje egész nap a háztartással törődni, mégis végez mindennel, tiszta lakás, tiszta ruha és főtt étel van akkor is. Tehát jobb 8-tól 4-ig a gyerekkel játszani és alvásidőben, meg ha apuka hazajött, akkor lehet házimunkát végezni. Van aki így csinálja?
2016. okt. 25. 10:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
én bevallom, hogy amikor alszik, az az én-időm. Persze ha van valami 5-10 perces munka, akkor gyorsan megcsinálom (teregetni, mosogatást befejezni, ilyesmik), utána meg olvasok, sorozatot nézek vagy netezek. Én is gyorsan haladós vagyok, porszívózni akkor szoktam amikor fenn van, meg minden mást is, de játszom is vele, meg megyünk sétálni, meg az oviba a nagyobbikért
2016. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A takarítást kiszerveztük, a főzést pedig együtt szoktuk a férjemmel. A mosogatógép bepakolása, vagy egy teregetés meg nem nagy dolog, és az csinálja meg, aki éppen ráér.


Szerintem a gyereknevelésnek nem része a házimunka, az a gyerekről szól.

2016. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!