Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos babával, császármetsz...

2hónapos babával, császármetszés után fürdőbe?

Figyelt kérdés
Nagyon ránk férne már egy kis családi kikapcsolódás. Van egy 3,5éves kislányunk. Arra gonoltunk, hogy elmennénk Hajdúszoboszlóra, az Aqua Palace-ba. Szerintetek egy 2 hónapos babával nem lenne korai ilyen helyre menni? Császármetszésem volt, fürödhetnék én is?
2016. okt. 26. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

De nagyon korai. Főleg a 3 hónapos oltàs előtt. Még babaúszàs sincs ilyen koràn,nem véletlenül.

A sebed szerintem màr tuti begyógyult,de nekem biztos nem jutott volna eszebe a gyermekàgy utàn azonnal egy össznépi koszàsztatóba menni :-S

Nem is értem hogy gondolod,hogy ez bàrmelyikőtöknek jó lenne. És itt most nem arról van szó,hogy otthon kell ülni,de vannak kevésbé fertőzésveszélyes helyek is kikapcsolódàsra.

2016. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
De, nagyon korai neked is és a babának is. 8 hetes hatalmas seb van a hasadon, épp csak túl vagytok a gyermekágyon. Babaúszásnál is minimum alsó határ a 3 hónapos kor. Szerintem inkább még ne...
2016. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is korai, én biztosan nem mennék a helyedben és a babát sem nyúznám.Most nem annak az ideje van. Ha annyira mehetnéked van esetleg rövidebb babakocsis kirándulásokat a közelben megejthettek. Legkorábban szilveszterkor mernék bevállalni egy ilyet.

De hogy őszinte legyek, nem is értem hogyan viteleznétek ki, vagy nem szoptatsz? Az én babám 3 hónapos koráig egész nap rajtam/mellettem volt, szoptattam, dajkáltam, altattam, délután egy kis séta. :)

2016. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi wellnesses család vagyunk, de mindkét gyerekkel megvártuk a vízzel a 4 hónapot. Illetve a Kicsinél nem volt, csak 12 hetes, de őt nem vittük be. Nagyszülőkkel mentünk, és így mindig volt, aki kint maradt vele. Mondjuk én 12 héttel a császár után, már belementem a medencébe.
2016. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék, a kicsit nyílván nem pancsoltatnánk. Van egy nagyobb lányunk, vele gondoltam esetleg bemennék.

Igen, szoptatok. Ezen a helyen van szoptatós helység, csend szoba alvásra, pelenkázó helység. Tudom, hogy kicsi még, de érdekelt ki mit gondol.

Köszönöm a véleményeket.

2016. okt. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!