Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanács kellene. Hogy lehet...

Tanács kellene. Hogy lehet túlélni két kisgyerekkel segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Másfél éves a fiam a lányom egy hetes. Apuka itthon van még egy hétig aztán egyedül maradok velük. Egyenlőre nem látom a kiutat és félek h leszek el velük úgy h ne kapjak idegbajt. Félek h egyikre se lesz annyi időm energiám amennyit érdemelnének. Egyenlőre fejetlenségnek tűnnek a napok. A nap nagy részében a kicsit látom el még a nagyobb apával van. De mi lesz egyedül segítség nélkül????
2016. nov. 5. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Mindenre lesz idod. Az ilyen pici baba egesz nap alszik. Minden nap kis lepesekben haladj, rendelj ebedet.
2016. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ebédet eddig is hordattuk. Félek attól h fogok a kettővel elindulni bevásárolni. A fiam még menne a gödörbe az utcára a kerítésekhez. Testvér babakocsira nincs pénzem mivel minden meg lett tartva így nem akarok ilyenre költeni.
2016. nov. 5. 19:10
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

Testverfellepo.


Bevasarolni a ferjed is tud.

2016. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit bővebben?

Gondolom olyan helyzet merült fel, amivel nem szàmoltatok. Muszáj mennie a férjednek? Mennyi időről van szó?

2016. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ő messze dolgozik így sajnos nekem kell vásárolni is.
2016. nov. 5. 19:14
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

A szükség nagy úr, majd megoldod. A férjed pedig ugyanúgy szülő, majd több szerepet vállal.

Ezt a kis korkülönbség dolgot évek múlva találod majd szupernek, amikor megszépülnek màr az emlékek...

2016. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Fellépő szerintem még nem biztos hogy jó mert kicsi a nagy is. Mindenképp be kell ruháznod valamilyen megoldásra, pl.használt babakocsira hogy mindkettővel tudj boltba menni.
2016. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire nem látod, hogy lehet ezt megoldani, miért nem vártatok még? Most komolyan, tiszta stressz vagy, hogy egyedül nem fog menni, ennek mi értelme? Bocs, tudom, hogy ezzel nem vagy előrébb, csak nem értem.


Hogy előrébb is legyél: én hordoznám a kicsit. Lesz két szabad kezed, tudsz menni a nagy után stb. Nekem csak egy lányom van, de őt is hordozom pici kora óta, nagy szabadságot ad. Próbáld ki, eleinte bonyolultnak tűnhet, de egy karikás kendőt pikkpakk meg lehet húzni, ha belejössz, és nagyon leegyszerűsíti a dolgokat.

2016. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ott van albérletbe ahol dolgozik. Sajnos nem működik már a kapcsolatunk így gondolkozok azon h egyedül folytatom tovább. Csakhát segítségem nincs és nem is lesz.
2016. nov. 5. 19:18
 10/24 A kérdező kommentje:
Hordozókendőt lehet használni télen?
2016. nov. 5. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!