Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanács kellene. Hogy lehet...

Tanács kellene. Hogy lehet túlélni két kisgyerekkel segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Másfél éves a fiam a lányom egy hetes. Apuka itthon van még egy hétig aztán egyedül maradok velük. Egyenlőre nem látom a kiutat és félek h leszek el velük úgy h ne kapjak idegbajt. Félek h egyikre se lesz annyi időm energiám amennyit érdemelnének. Egyenlőre fejetlenségnek tűnnek a napok. A nap nagy részében a kicsit látom el még a nagyobb apával van. De mi lesz egyedül segítség nélkül????
2016. nov. 5. 18:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
95%

Most ne haragudj, de nem értem, hogy mi a bajod a bevásárlással. A nagyra kell igazából figyelned, mivel normális esetben a kicsit ki sem kellene venned. Hiába sír, erre nagy kár rászoktatni. Ha nem kapkodod ki, "csak azért" mert őrjöng (hidd el tudom, hogy mennyire rossz tud lenni), akkor előbb-utóbb megszokja. De ha kiveszed, úgy már megértem, hogy nehéz lesz, bár akkor te alakítottad így. De egyébként a nagy után mész, ha nem rendesen megy, a kicsi a kocsiból nem fog meglógni.


Egyébként hiába van lepontozva az első, igaza van. Ekkora gyerek a nap legnagyobb részében alszik. Nem tudom, hogy heteken át mi dolgod van körülötte, hogy attól tartasz a nagyobbra nem marad időd.


Az én gyerekeim között 1 év és 2 nap a korkülönbség, szóval képben vagyok, hogy milyen nehéz, de azt is tudom, hogy teljesen megoldható...

2016. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
60%
Ja azt én sem értem miért lett lepontozva. Az ilyen notorius lepontozokat ki kene tiltani.
2016. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
13%
Anyám 4 gyerekkel maradt egyedül, megoldotta. Minél előbb vond be a nagyot segítségnek. Én már 2 éves koromtól segítettem mindenben amiben csak tudtam. 3 voltam amikor elküldött bevásárolni, kisebb dolgokat haza tudtam hozni. Mindenki túlélte. 25/N
2016. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolso valaszolo, nem kell a mesedelutan.

Nem olyan vilagban elunk, ahol 3 evesek vasarolni jarnak. Kicsit sem volt normalis 20 eve sem. A gyerek az gyerek!

2016. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!