Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma telihold volt, egész éjjel...

Ma telihold volt, egész éjjel nem aludt a fiam. Más gyereke se alszik ilyenkor? Mért befolyásolja a telihold?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak 42szer épbredt a gyerek az éjjel:S

Hogy mire hat náluk nem tudom. Azt viszont tudom, hogy még jó pár napig diliház lesz nálunk:S


"JóreggelT"

2010. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt gond, sőt szokatlanul jól aludt. Van mikor teteholdkor nem jól alszik, de ezek szerint ez csak puszta egybeesés.
2010. ápr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én már jócskán kinőttem a babakorból,de teliholdkor én sem tudok aludni. Vannak,akikre hatással van. Az okot még a tudósok sem tudják megmagyarázni.
2010. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is forgolódás volt:-) Most dörgöli a szemét:-) A hold a víz mozgásra is hatással van(apály-dagály), a mágneses erő a titka:-)Gondolom ez az erő van hatással Ránk is(emberekre)

Gy

2010. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Telihold van? Akkor nem értem a dolgot. Kisfiam egyszer sem ébredt fel, pedig az eddig teliholdak nagyon megviselték. Bezzeg én felkeltem. Hajnali 3-tól 4-ig hesszeltem a plafont. Kérdeztem is magamtól, hogy hülye vagy? Ha a gyerek nem kelt fel, akkor te elintézed magadnak? :) B.
2010. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én általában megérzem a teliholdat. valahol azt olvastam hogy azok érzékenyek a teliholdra akik a szintén teliholdkor születtek. én megnéztem a neten és amikor születtem valóban telihold volt. érdekességből megnézheted te is. aztán írd meg hogy igaz-e
2010. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem, Újhold volt, amikor születtem. Kisfiam születésekor pedig első negyed. Háááát, akkor passz. B.
2010. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bea24 ***** válasza:

Különösen jól aludt a kislányom, nem szokott gond lenni. Én annál rosszabbul, úgy ébredtem, mint akit 100szor fejbe vágtak az éjjel. :S 9hós kislány és egy 20 hetes pocaklakó Anyucija

Mindenkinek szép Napot! :)

2010. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hol lehet utána nézni, hogy mikor születtünk telihold volt-e?

Mert az éjjel az én fiam is dilis volt, forgolodott sírt...

lehet hogy közre játszott ez is?

2010. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt találod. Csak az évszámot kell átváltanod. [link]

B.

2010. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!