Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes kisfiamnak 2 napja a...

9 hetes kisfiamnak 2 napja a szaja korul szurkes zoldes szinu nem latszik olyan erossen de eszreveheto. Mitol lehet ez? Szukseges orvoshoz fordulni vele? Aggodom

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En felhivnek egy orvost... Aggodos vagyok en is
2016. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Enis mar gondoltam ra amikor elsonek lattam hogy valami megfoghatta de semmi olyat nemtalaltam, es furdessel sem jott le neki :/

Azota folyton figyeltem es valamikor eltunik maskor meg visszajon hol erosebben hol gyengebben :/ de semmi mas tunete nincs elenk jokedvu amilyen szokott lenni. Holnap megyunk az orvoshoz reggel

2016. nov. 6. 22:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Majd irj mit mondott, gondolom beutal kardiologiara.
2016. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Most beszeltem az orvossal, aztmondta hogy mivel penteken kapta a 2honapos oltast es lazas lett ezert jott ki beki ez a szurkes szin a szaja korul 48 oran belul normalis. Ha ma holnap is kijonne akkor kell vevinnem megmutatni
2016. nov. 7. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!