Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jelzi 5 hónapos...

Miért nem jelzi 5 hónapos babám hogy éhes?

Figyelt kérdés

Valaki tapasztalt már hasonlót?3 vagy 3 és fél órántként adok neki enni, de sosem kéri/sír hogy éhes.Ha adok neki enni jó, ha nem akkor az is jó nem jelzi hogy éhes lenne.Már próbáltam, hogy addig nem adok neki enni amíg ő nem kér....hát akkor elvan kaja nélkül fél napig is.


A válaszokat köszönöm!



2016. nov. 8. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én babám se jelezte. Kb 4 hónapos koráig evett mikor kérte kb 3 óránként majd leszokott róla. Az evésén látszott, hogy tényleg éhes volt-e vagy nem annyira így tapasztalatból etettem. Most meg órára, azóta se szól, 13 hónapos.

Egyébként 5 óráig vártam egyszer és nem szólt, akkor inkább megetettem.

2016. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi az én fiam se jelezte. Most 14 hónapos most is ha játszunk vagy elvagyunk latom eltelt 3-4 ora nem kéri akkor észreveszem hogy rágja a kis kezet vagy ha meglátja a cumisüveget akkor visit :)) akkor már gondolom éhes. De máskülönben ő sem kéri vagy jelezze magától
2016. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!