Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hósak elmúltunk. Eddig nem...

2 hósak elmúltunk. Eddig nem volt gond, szépen felismertem a babám jelzéseit, mikor éhes, mikor fáradt, de most össze. Vissza eszik. Mit teszek rosszul?

Figyelt kérdés

Van hogy még kérne,mire viszem a tápszert meg sír,eltolja a cumisüveget,és üvöltés lesz a vége.Így aztán már teljesen bizonytalan vagyok,sokszor nem tudom mi a baj.Csak én vagyok ilyen ügyetlen vagy más is járt így? Van kevés tejem még,a cici is hol kell neki,hol nem.Amúgy mindig azzal kezdeném az etetést.Sokszor meg azt hiszem fáj a hasa,mert kifeszíti magát,ahogy eddig is ha fájt, de ha felveszem és sétálok vele semmi gond.

Lehet hisztisebb lett? Amúgy elég stresszelős vagyok,arra is gondoltam,én okoztam ezt a nyugtalanságot.


2008. okt. 5. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:
össze-vissza
2008. okt. 5. 13:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre én is szívesen várnék tanácsot...

Nálunk is hasonló gondok vannak, nem tudom mi lehet a fiammal, de minden összezavarodott. 3 hónapos és nem mindig tudom eldönteni : most mi baja, mi kell neki. Úgy érzem sokszor csak úgy, unalmában sír bármit csinálok vele...

Sajnos, nem tudok segíteni, de az biztos hogy nem vagy egyedül ezzel...

2008. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudj hogy ezt írom, de már ez is valamelyest megnyugtató,hogy nem vagyunk egyedül.:-)
2008. okt. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!