Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyi "kimenőt" kap havonta?

Ki mennyi "kimenőt" kap havonta?

Figyelt kérdés
Főleg 1 év körüli babák anyukáinak a válasza èrdekel :) Ja és, hogy milyen rendszerességgel :)
2016. nov. 13. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Heti egy este, mozi színház és esetleg barátokkal vacsora. Ilyenkor a nagyi vigyáz rá.
2016. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Tessék? 😂
2016. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Én semennyit még sajnos, nagyon "matrica" ketteske, senki nem meri vállalni :-(
2016. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
1 éves baba mellett még nem is kértem kimenőt, most 5 éves mellett éves átlagban 2-3 kimenőt kérek és kapok, olyankor férjemmel a gyerek, viszont ezt ő is megkapja, jár neki is :)
2016. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Kimenőt?? Hát.. 1-2 havonta 1-2 órát. 13 hónaposom van.
2016. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

1 éves a lányom

Heti 1 este (általában péntek)

Ilyenkor a nagyiék vigyáz rá és ott is alszik náluk

Az unokatesók is ott vannak (3,6,9,12 illetve 13 évesek)

Velük jól elvan és a három nagy már tud segíteni a kicsiknél:)

2016. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
21 hós a lányunk.Nincsenek a közelben nagyszülők.Eddig 2x volt,hogy mikor a szüleimhez utaztunk,akkor anyukám vigyázott rá pár órát,és elmentünk vacsorázni.illetve.moziba.Azon kívül fél évente előfordul,hogy elmegyek fodrászhoz.Akkor az apja vigyáz rá.
2016. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

Pont 1 éves, hetente 2x járok sportolni este, ilyenkor az apukája van vele, fürdeti, lefekteti, alszik, mire hazaérek. Viszonylag sok szombaton volt mostanában egyéb dolgom a sport miatt is, meg pl. fodrász, kozmetikus is esedékes lett, tehát mondjuk legyen heti 3 alkalom.

Ugyanígy apukája is jár hetente 1-2-szer sportolni vagy egyéb "külön utakon".

Kettesben nagyon ritkán jutunk el valahova a férjemmel, ott tudjuk hagyni anyukámra, de nem igazán szoktuk, mióta az apukám beteg.

2016. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%

Rendszeresen nem járok el sehova szórakozni, kozmetikába, fodrászhoz vagy ilyen helyekre, de az apjára bármikor rábízhatom. Általában vásárolni (távolabbi boltban) szoktam egyedül. Nem személyes "shopping", hanem dm, müller, lidl, aldi. Ez a "kimenőm". Úgy heti-kétheti egyszer.

Nagyon nem is vágyok el.

Szeptemberben voltam moziban először mióta megszületett (egyedül mentem). Az elég volt.

14,5 hónapos

(Egyébként nagyi nincs, idegenre pedig szórakozás céljából semmiképp nem bíznám.)

2016. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

Havonta 2 havonta 1-5 óra.

Sajnos nagyszülők messze, így csak akkor megyünk valahová, ha mamáékhoz megyünk látogatóba 😞

Általában ilyenkor csak a szomszédba megyünk trécselni...

15 hónapos a kislányunk

2016. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!