Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyi "kimenőt" kap havonta?

Ki mennyi "kimenőt" kap havonta?

Figyelt kérdés
Főleg 1 év körüli babák anyukáinak a válasza èrdekel :) Ja és, hogy milyen rendszerességgel :)
2016. nov. 13. 18:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
szóval aki mer időt szánni magára, az jól le van pontozva... taps...
2016. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell "kimenot"kérnem,ha el akarok menni,szólok a ferjemnek es o marad itthon a gyerekekkel.(fodrasz,sport,vasarlas,hobbi,barmi) annyi a lényeg,hogy idoben egyeztessunk,ne szervezzunk egymasra programot...kettesben kb havi egyszer van lehetosegunk elmenni,ha a nagymamaknal vagyunk.(messze laknak)
2016. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

14 honapos a gyerkoc.

3 hetente 1 orara elugrom kormoshoz.

2016. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%

4 éves a nagy, 1hónapos a pici. Pár órát volt már a mamával ő is,pl ma is kettőt,holnap is lesz,mert munkából kifolyólag dolgunk van. Hónap végén megyünk moziba,első kettesben levés szülés óta. Amúgy havi egyszer szokott lenni kimenőnk kettesbe. Nekem a körmös havonta egyszer,párom is van hogy jön velem,mert utána megyünk másfelé. Most pl a babát viszem be neki majd a munkahelyre,búcsúztató lesz ott,én meg körmöshöz megyek.

Pl ha nincs semmi moziba ,akkor nem szoktuk lepasszolni a nagyot és most a kicsit se. Ja a pici leghamarabb dec közepén marad ott altatásnál este,de megyünk vissza mi is oda,csak később érünk,mint ahogy alvás van neki.

2016. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem szoktam "kimenőt kapni", de ha dolgom van, akkor megyek, és kész. Havonta megyek fodrászhoz, nyáron heti kétszer jártam úszni is esténként, most sajnos ehhez kicsit lusta is lettem, meg jelenleg nem is úszhatok, mert két hete műtötték a lábam, még kötés van rajta. Ha úgy adódik, bármikor elmehetnék itthonról este, nyilván ésszerű keretek között, de nem jellemző, hogy mennék, a barátnőim nagy része már nem lakik a városban (többségük az országban sem), de két hónapja pl. voltam pár régi haverral egy koncerten, az tök jó volt :) A férjem rendszeresen mondja, hogy menjek már valahová, ne üljek otthon, de nem nagyon van kivel menni sajnos. Amikor a nagyobbik fiunk volt kicsi, többet jártam el, havonta egyszer biztosan mentem valahová szórakozni, de már nem tudom, öreg lettem talán? :D Vagy csak lusta :) Nekem bőven elég, ha két-háromhetente egyszer el tudok menni teljesen egyedül vásárolni, és nem nyaggat senki, hogy menjünk már, unalmas, pisilni kell, éhes vagyok, miért kell még ide is bemenni :D
2016. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nekem havi 1 van, ilyenkor anyukam vigyazra. Ez durvan, 1,5 ora. De ilyenkor en is fokepp rossman, regio, kinai utvonalat jarom be! :)
2016. nov. 13. 21:40
 17/21 anonim ***** válasza:
29%
Nekem senkitől nem kell kimenőt kérnem, felnőtt ember vagyok.
2016. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

heti 2 teljes délutánon tanítok. ilyenkor van a pihenőm :) mama v apuka vigyáz a gyerekekre (egyik 2 éves a masik 9 honapos)

a kisebbik nagyon szeret másokkal is lenni,ezért tudtuk ezt megoldani.

2016. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

😃 látom ha valakinek sikerül elszabadulnia az a baj, ha nem akkor meg az!

Örülök h segíthetünk feldobni a szánalmas kis életedet kedves lepontozó!

2016. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Havi 1 este, olyankor a mamanal alszik es a parommal elmegyunk vhova kettesben. Olyan nincs h egyedul megyek el vhova, max a fodraszhoz fel evente egyszer,de az egy fel oras dolog,kimenonek nem neveznem...nekem az a kimeno mikor este elaludt a gyerek es beulok egy kad vizbe:D
2016. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!