Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti együtt alszotok az újszülöt...

Ti együtt alszotok az újszülött babátokkal?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 18:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Mindharommal egyutt aludtam evekig. Igeny szerint szoptattam. Nem fekudtem rajuk soha.
2016. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem, mert nem akarom sem agyonnyomni és azt sem szeretném ha bölcsőhalálban meghalna.
2016. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Abszolut semmi alapja a bolcsohalaltol valo felelemnek egyuttalvas eseten.

Akikkel ilyen tortent, a baba kulon aludt.

2016. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Igen, a mai napig is, immaron 14 honapja! Sose nyomtam agyon, nem vagyok se drogos se alkesz, semmifele tudatmodositot nem hasznalok! Az ejjeli szoptatasok is sokkal egyszerubbel voltak...
2016. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Külön szoba, külön ágy párti vagyok. Kell nekünk is a nyugalom, a baba is úgy alszik jobbat ha nem zörögnek mellette a szülők (tv, mocorgás). 2 gyerekem van, 3.5 és 2 évesek, azonnal saját ágyban aludtak. A nagyobbal egyszer próbáltunk együtt aludni, 10 hós lehetett kb, hát nem akart aludni, soha többet nem próbáltuk. 2 évesen átjárkált éjjel hozzánk, néha arra ébredtünk hogy épp belerúgtunk mert nem vettük észre hogy átjött és befeküdt a lábunkhoz.
2016. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nem terveztem soha az együtt alvást, egyszerűen csak megtörtént. Már a kórházban is inkább magam mellé tettem, mint külön, ő is sokkal nyugodtabban aludt. Amikor nagyobb lett, 2 hónap körüli, akkor egyik napról a másikra beszokott a kiságyba. :) Az ilyesmi nem elvek alapján működik, az újszülöttnek az édesanyja a mindene, az egész világa, csak azért nem hallgattam volna az órák hosszat tartó sírását, mert én már pedig nem alszom vele együtt. Elfértünk hárman, amikor meg már nyújtózkodott, és nem igényelte a közelségemet annyira, akkor kiságy lett belőle. Nem mellesleg szoptatni is annyival egyszerűbb, ha együtt alszotok, csak odadugod neki, ráigazítod a kis száját és kész. Később mikor külön aludt és éjszaka 2-3x ki kellett kelnem, reggel sokkal fáradtabb voltam. :/
2016. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Aki meg a bölcsőhaláltól fél, az nagyon intelligens, kicsit nézzen utána jobban, kutatások mutatták ki, hogy ennek sokkal kisebb a valószínűsége együtt alvás esetén. A háttérben az áll, hogy a baba hallja az anyukája lélegzetvételét, és ez emlékezteti őt rá, hogy ő is vegyen levegőt. :)

Egy szó mint száz, helyzete hozza. Ha a babád nyugodtan alszik a kiságyban, akkor aludjon csak ott, kényelmesen elfér stb. De az enyém utálta, és végig sírta volna inkább az éjszakát, minthogy ott aludjon, így nem maradt túl sok választás. Nem rontott benne el semmit, most lesz 1 éves, külön szobában alszik a kis matracán (a kiságyat még mindig utálja), egyáltalán nem kel már fel éjszaka legalább 2 hónapja. Ja és él persze, nem feküdtem rá, nem fulladt meg, nem ette meg Chutulu sem :D :D :D

2016. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amikor volt, aludtam együtt is.


De egész más egy vékony, 50 kilós anya és más a duplája.

2016. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!