Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas kisbabaja is szenved...

Mas kisbabaja is szenved ennyit kakival, pukival? Mit tesztek?

Figyelt kérdés
7 hetes lesz a fiam es szegeny fel napokat szenved a kakival,meg pukival is.Szegeny egesz nap sir,nem tud rendesen aludni.Vagy napkozben vagy ejszaka.Mar probaltam teat,masszazst,adok neki espumisan-t.Mar megfordult a fejemben hogy esetleg egy pici szilvale vagy hidegen sajtolt olaj nem e hajtana meg szegeny.Eleg hulyen hangzik tudom de sajnalom hogy egesz nap szenved egy kaki miadt.A lanyomnak anno adtam egy korty szilvalevet mert 5 napig nem jott a kaki neki akkor megoldotta de csak egyszer volt.1-2 kaki szokott lenni,altalaban 1 reggel de akkor eves kozben ossze vissza rug,sir es sokszor vissza is jon a kajcsi belole az erolkodestol.Es ha szerencses meg egy szokott lenni estefel de az nem mindig.Mivel segithetnek neki ,hogy ne sirja vegig a fel napot?
2016. nov. 16. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj, hogy Te mit eszel!
2016. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Figyelek de nagyreszben tapszert kap mar keves nagyon a tejcsim neki.
2016. nov. 16. 13:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Colief cseppet próbáld meg! A babámnál volt javulás de nem múlt el. Majd hitegettek, hogy magától kinövi. Igen általában ki szokták, kivéve ha mégse. 7 hónaposan írtak fel végre laktózmentes tápszert és elvágták a pukigondokat.

Addig meg néha ha nagyon kivolt székcsöveztem, adtam neki a coliefet, állandóan tornáztattam és masszíroztam így nagy nehezen távoztak a gázok.

2016. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor próbáljatok meg másfajta tápszert.
2016. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is tápszercserével próbálkoznék legelőször. Egy 7 hetesnek viszont nem adnék szilvalaevet sem olajat.
2016. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen tapszert hasznalunk.Nezzek esetleg laktoz menteset?De o mar a tapszer elott is hasfajos volt,es akkor is sirt a kakinal.Szoval fogalmam sincs!

2016. nov. 16. 14:15
 7/12 anonim ***** válasza:
A babák nagy része hasfájós az első 3 hónapban kb. Mi is próbálkoztunk a "csodaszerekkel, nem igazán használtak, de az idő megoldotta mindkettőnél.
2016. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem anyatejes volt ugyan a lányom, de a kaki/puki nehezen jött...neki Infacolt adtam, az segített elég sokat.
2016. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Adom az infacol t es az espumisan-t felvaltva.Olvastam hogy neha jo a kamilla tea cukorral,mit gondoltok?
2016. nov. 16. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálunk is,a 6 hetes babám rengeteget sírt hasfájás,puki meg kaki miatt és mi is kipróbáltunk mindenféle cseppet de nem használt semmit viszont kipróbáltuk a gripe watert és mostanában sokkal nyugodtabb a babám. Nem szent írás h neked is be fog válni de próbáld ki.. nálunk a kakira nagyon bevált
2016. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!