Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom kilenc honapos es...

Kislanyom kilenc honapos es meg nem ul stabilan, felallassal meg ugy sem probalkozik, nalatok hogy tortentek ezek a dolgok es mikor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

A lányom 5 hónaposan stabilan ült,6 hónapos volt mikor otthon voltunk a szüleimnél ahol elözször felhúzta magát a kiságyban.(ezt pont feltudtam venni,mert éppen fényképezni akartam)11 hónaposan elindult 12 hónaposan járt egyedül....Valahogy ö mindent korán csinál.Kíváncsi leszek a fiamra.Ö most 5 hetes. :)

A babák nem egyformák.Más a fejlödésük.Szerintem ülnie már mindenképpen kellene 9 hónaposan.Beszéltél ma´r a gyerekorvosotokkal esetleg védönövel erröl??

2010. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyereke válogatja. Nekem mindhárom 5-6 hónaposan ült, és 10-11 hónaposan kezdett el járni.
2010. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom tegnap töltötte be a 9.hónapot:)))Kúszik-mászik-riszálja a popiját.

Már fel tud ülni magától,de még az állással nem próbálkozik.

Szerintem nincs lemaradva a babád.Minden baba más ütemben fejlődik.Van aki egyből ácsorog,azok a babák általában később kezdenek el mászni.Nyugi, mindennek eljön az ideje:)

2010. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
van olyan baba, amelyik mászásból, vagy felállásból ül le. Még időben van a babád. Ha elég erős lesz a háta, izomzata, gerince, majd fog ülni.
2010. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az én fiam már mászott, bútorok mellett járkált, de ülni nem ült - kb 10,5 hósan jött rá, hogy nem olyan rossz dolog ülni, azóta simán ül, addig ha muszály volt, akkor inkább térdelt, de ülni nem volt hajlandó, elborult

majd, a maga tempójában megtanulja, nem kell siettetni

2010. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 8,5 hós, már 2-3 hete feláll, oldalra lépeget, de leülni, vagy négy kézlábról felülni nem tud, sőt ha felültetem nem ül meg teljes biztonsággal. Nem egyformák a babáink, egészségesek, ez a lényeg.
2010. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hónapos lesz,mászik a lakásban,féloldalasan ül egyedül,és ha segítséggel lépeget,de rendesen,stabilan még ő sem tud ülni.Nem vagyunk egyformák,így a babáink se,fejlődésük sem.Előbb-utóbb sikerülni fog.Ne aggódj, nem maradnak le semmiről!:)
2010. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiam 7-8 hónaposan kúszott majd 1 hónap múlva mászott de ülni nem tudott még aztán 9 hónaposan felállt és akkor kezdett magától ülni.
2010. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 hósan ült fel, 10 hósan állt fel, 9,5 hósan mászott, addig kúszott, és csak 16 hó után kezdett teljesen önállóan járni, tehát nem csinált semmit korán, inkább épphogy időben. Ő olyan megfontolt típus, talán a Te picid is ilyen:) attól még baja nincs.
2010. máj. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi jövő héten leszünk 9 hónaposak, ülni egyedül is tud, de nem mászik előre, egyedül felülni vagy felállni meg eszében sincs.
2010. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!